Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Siti britanik quan “tė pėrdalė” presidenten e Argjentinės - BalkanWeb
Siti britanik quan “tė pėrdalė” presidenten e Argjentinės
Siti britanik quan “tė pėrdalė” presidenten e Argjentinės
Siti britanik quan “tė pėrdalė” presidenten e Argjentinės
Thellohen kriza midis Argjentinės dhe Britanisė sė Madhe pėr ishujt Falkland-Malvine. Sulmi ėshtė ndaj presidentes sė Argjentinės, tė cilėn njė tabloid britanik e ka quajtur “bitch“ (tė pėrdalė) ne emėrtimin e file-t. Menjėherė pas kėsaj ka reaguar shtypi argjentisas, duke i shpjeguar lexuesve tė vet se fjala “bitch” ėshtė fjala mė e rėndė e pėrdorur nga britanikėt. Ndėrkohė qė drejtoresha e sitit britanik ka zbutur pak situatėn, duke thėnė se gazetari nuk ishte nė humor tė mirė kur shkroi artikullin, por vetėm pas pak minutash lajmi u hoq menjėherė. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 10/02/12
Kategori: Te Ndryshme