Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Princ Harry “ cmendet“ nė ishujt Karaibe - BalkanWeb
Princ Harry “ cmendet“ nė ishujt Karaibe
Princ Harry “ cmendet“ nė ishujt Karaibe
Princ Harry “ cmendet“ nė ishujt Karaibe
Princ Harry “ cmendet“ nė ishujt Karaibe. Ai mbėrrite atje me dėshirėn pėr t’iu larguar sa mė shumė familjes dhe detyrave mbretėrore pėr tė shijuar disa momente qetėsie dhe kėnaqėsie atje. Nė foto e shohim duke pirė kokteile tė ndryshme dhe duke kėrcyer me femrave vendase. Harry aktualisht ndodhet nė Belize, mė pas nė Bahamas, Xhamajka dhe mė tej do tė shkojė nė Brazi.(er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 03/03/12
Kategori: Spektakėl & Kulturė