Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Dita e Verės, festa kulmon nė Elbasan dhe Tiranė - BalkanWeb
Dita e Verės, festa kulmon nė Elbasan dhe Tiranė
Dita e Verės, festa kulmon nė Elbasan dhe Tiranė
Dita e Verės, festa kulmon nė Elbasan dhe Tiranė
Sot nė tė gjithė vendin festohet Dita e Verės. Nė festimet pėr Ditėn e Verės nuk mungon pėr asnjė moment ėmbėlsira karakteristike e kėsaj dite ballokumja, e gatuar me mjeshtėri nga gratė elbasanase. Edhe kryeqyteti i vendit, Tirana, ėshtė veshur me njė dekor tė veēantė pėr kėtė ditė. Bashkia ka organizuar njė sėrė aktivitetesh.(er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 14/03/12
Kategori: Ambient