Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Ann Romney, gruaja qė synon tė zėvendėsojė Michelle Obamėn - BalkanWeb
Ann Romney, gruaja qė synon tė zėvendėsojė Michelle Obamėn
Ann Romney, gruaja qė synon tė zėvendėsojė Michelle Obamėn
Ann Romney, gruaja qė synon tė zėvendėsojė Michelle Obamėn
Ajo ėshtė shtėpiakja mė e njohur nė Amerikė. 5 fėmijė, 16 nipėr e mbesa, me vullnet tė hekurt dhe e dashuruar vetėm me njė burrė qė kur ishte 15 vjeē. Kėto janė karakteristikat e Ann Romney, bashkėshortes sė kandidatit republikan pėr president tė SHBA, Mitt Romney. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 04/04/12
Kategori: Te Ndryshme