Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Janet Jackson dhe martesa e saj islamike - BalkanWeb
Janet Jackson dhe martesa e saj islamike
Janet Jackson dhe martesa e saj islamike
Janet Jackson dhe martesa e saj islamike
Familja Jackson po shton numrin e anėtarėve mysliman qė i pėrkasin fesė islame. Kėshtu Janet Jackson ka deklaruar se do martohet me tė fejuarin e saj Wissam Al Mana, nė Katar, qė ėshtė vendlindja e miliarderit. Ceremonia e tyre do tė zhvillohet nė vitin 2013, nė njė ceremoni myslimane. 46-vjeēarja Janet Jackson ka ndryshuar fenė dhe ėshtė kthyer nė myslimane, por kjo gjė mbahet sekret nga kėngėtarja pėr fansat e saj. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 11/10/12
Kategori: Te Ndryshme