Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Miss Franca nė lot, kurorėzohet nga Alen Delon - BalkanWeb
Miss Franca nė lot, kurorėzohet nga Alen Delon
Miss Franca nė lot, kurorėzohet nga Alen Delon
Miss Franca nė lot, kurorėzohet nga Alen Delon
Lot, puthje dhe buzėqeshje, gjithcka sipas traditės. Edicioni i 84 i Miss Francės ka zgjedhur tė mrekullueshmen Marina Lorphelin, si mė tė bukurėn e Francės. Kurora, bukuroshes 19 vjeēare, i ėshtė dhėnė nga aktori i famshėm Alen Delon. Marine do tė prezantojė Francės nė Miss Univers 2013 dhe Miss Bota 2013.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 10/12/12
Kategori: Te Ndryshme