| Nr. 5293 Viti XVIII
ONLINE
aa|| Kerko:a   
|| Faqet e Gazetës
   EDITORIAL
   Faqe 2-3
   Faqe 4-5
   Faqe 6-7
   Faqe 8-9
   Faqe 10-11
   Faqe 12-13
   Faqe 14-15
   Faqe 16-17
   Faqe 18-19
   Faqe 20-21
   Faqe 22-23
   Faqe 24-25
   Faqe 26-27
   Faqe 28-29
   Faqe 30-31
   MILOSAO
   BLUETOOTH

|| Bluetooth në PDF
Paratė e “Sudes”, ja ku do bėhen regjistrimet pėr takimin e dytė
Lorenc Rabeta
. Gazeta ne PDF
EDITORIAL Faqe2-3
. Hashash opozitar
. Noka: Baza e Gjadrit u pėrdor pėr drogė. Tahiri: Janė pėrralla
Faqe4-5 Faqe6-7
. Gjergji Papa: Do analizojmė si “u joshėn” votuesit nga PS-LSI
. Paratė e “Sudes”, ja ku do bėhen regjistrimet pėr takimin e dytė
Faqe8-9 Faqe10-11
. Motra e Lamajt: Arben Frroku e kėrcėnoi
. "MSH ndėrhyrje nė tenderin e barnave, pacienti nė rrezik"
Faqe12-13 Faqe14-15
. E larguan nga puna, roja i Pyjores: Do vetėvritem
. Gjergj Leka: Tropojanėt duan tė mė bėjnė “Qytetar Nderi”
Faqe16-17 Faqe18-19
. Ministri Veliaj dhe Ajola kėrcejnė me muzikėn rome
. Urdhri i '49-ės: Personeli i ambasadės franceze ndalohet tė lėvizė jashtė Tiranės
Faqe20-21 Faqe22-23
. Xhufi: Si do i 'ndryshojmė' tekstet e Historisė, pėrēmim pėr kuislingėt
. Skėnderbeu-Besa, epiqendra e kėsaj jave nė Superligė
Faqe24-25 Faqe26-27
. Reforma nė arsimin e lartė, jo vetėm nė modelin financiar
Faqe28-29 Faqe30-31
MILOSAO BLUETOOTH
. Ēfarė ka thėnė V. Hygoi pėr J. De Radėn?
. Klajda Gjosha: Shtatzėnia, pėrjetim unik. Dėshiroj tė lind vajzė
ELECTIONS IN ENGLISH
. Right-Wing Involved in Spies’Accusations

Shkėlqimi i paralajmėruar i Ermonelės
• Nga Eno Koēo
Makthi i vetmisė
• Nga Kujtim Morina
Paralele “pėrthyerjesh”
• Nga Valbona Nathanaili*
|| MILOSAO PDF
 

Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes ose një pjese të saj pa kërkuar një leje të shkruar.
Copyright 2011 GAZETA SHQIPTARE
Përdorimi i lajmeve mund të bëhet duke përmendur burimin, nëse jo, kjo është një shkelje e të drejtave.