| Nr. 5293 Viti XVIII
ONLINE
aa|| Kerko:a   
|| Faqet e Gazetës
   EDITORIAL
   Faqe 2-3
   Faqe 4-5
   Faqe 6-7
   Faqe 8-9
   Faqe 10-11
   Faqe 12-13
   Faqe 14-15
   Faqe 16-17
   Faqe 18-19
   Faqe 20-21
   Faqe 22-23
   Faqe 24-25
   Faqe 26-27
   Faqe 28-29
   Faqe 30-31
   MILOSAO
   BLUETOOTH

|| Bluetooth në PDF
Rritet ēmimi i cigareve, nga 2015-a 20 lekė mė shtrenjtė
Ola Mitre
. Gazeta ne PDF
EDITORIAL Faqe2-3
. Rreziqet qė vijnė nga ekstremizmi dhe fondamentalizmi fetar
. SHISH: S’kemi pėrgjuar persona publikė nė mėnyrė tė paligjshme
Faqe4-5 Faqe6-7
. “Nė vend tė ‘2 gishtave’, monument madhėshtor”
. QSUT, nė prokurori ish-drejtori dhe 4 titullarė
Faqe8-9 Faqe10-11
. RENEA pa sigurim jete, njė vakt falas
. Rritet ēmimi i cigareve, nga 2015-a 20 lekė mė shtrenjtė
Faqe12-13 Faqe14-15
. Trafiku i lėndės narkotike, goditet banda Shqipėri-Holandė
. Sigurimi: Veprimtaria agjenturore e Bianka Balliēit pas lufte nė Shqipėri
Faqe16-17 Faqe18-19
. Kurti, Serbisė: Pajtohemi, nėse njihni pavarėsinė
. Trashėgimia e harruar e Vlorės
Faqe20-21 Faqe22-23
. Diplomati i hekurt
. Degradon Kupa, ka kaos dhe vonesa tė ndeshjeve
Faqe24-25 Faqe26-27
. Drejtuesit e shėrbimit civil, vlerė administrative
. Halili: S'e konvertoj me gjobė gjysmėn e dėnimit
Faqe28-29 Faqe30-31
MILOSAO BLUETOOTH
. POZITA E TREGIMTARIT NE ROMANIN BASHKEKOHOR
. Aurela Gaēes i prishin pėrsėri koncertin, kėtė herė nė Durrės
ELECTIONS IN ENGLISH
. Right-Wing Involved in Spies’Accusations
 

Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes ose një pjese të saj pa kërkuar një leje të shkruar.
Copyright 2011 GAZETA SHQIPTARE
Përdorimi i lajmeve mund të bëhet duke përmendur burimin, nëse jo, kjo është një shkelje e të drejtave.