Gazeta Shqiptare Online

| Nr. 5293 Viti XVIII
ONLINE
aa|| Kerko:a   
|| Faqet e Gazetës
   EDITORIAL
   Faqe 2-3
   Faqe 4-5
   Faqe 6-7
   Faqe 8-9
   Faqe 10-11
   Faqe 12-13
   Faqe 14-15
   Faqe 16-17
   Faqe 18-19
   Faqe 20-21
   Faqe 22-23
   Faqe 24-25
   Faqe 26-27
   Faqe 28-29
   Faqe 30-31
   MILOSAO
   BLUETOOTH

|| Bluetooth në PDF
 
“ACT NOW” lobon pėr fėmijėt nė nevojė
» Dėrguar mė: 04/11/2012 - 02:27
Lajme te ngjashme
“5.6 mld lekė pagesa tė papaguara pėr fėmijėt e sapolindur”
• Datë: Nov 17, 2014


Në kuadër të veprimtarive ndërgjegjësuese “ACT NOW”, të iniciuar nga ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Aleksandër Arvizu është angazhuar sëfundmi në një fushatë sensibilizuese vrapimi për të mbledhur fonde për fëmijet, të cilët janë në nevojë dhe ata që janë jetimë. Kësaj nisme iu bashkuan diplomatë të akredituar në Tiranë, ambasadori i OSBE-së, Eugen Volfart sëbashku me familjen e tij, zëvendës/ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, etj. Me dhjetëra persona i janë bashkuar kësaj nisme, duke mbledhur një fond i cili do të shkojë për fëmijët në nevojë.
Printo Dėrgo me e-mail
 
 

Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes ose një pjese të saj pa kërkuar një leje të shkruar.
Copyright 2012 GAZETA SHQIPTARE
Përdorimi i lajmeve mund të bëhet duke përmendur burimin, nëse jo, kjo është një shkelje e të drejtave.