Gazeta Shqiptare Online

| Nr. 5293 Viti XVIII
ONLINE
aa|| Kerko:a   
|| Faqet e Gazetës
   EDITORIAL
   Faqe 2-3
   Faqe 4-5
   Faqe 6-7
   Faqe 8-9
   Faqe 10-11
   Faqe 12-13
   Faqe 14-15
   Faqe 16-17
   Faqe 18-19
   Faqe 20-21
   Faqe 22-23
   Faqe 24-25
   Faqe 26-27
   Faqe 28-29
   Faqe 30-31
   MILOSAO
   BLUETOOTH

|| Bluetooth në PDF
 
“Komplotistėt e Berishės janė futur nė listat e PS”
» Dėrguar mė: 16/05/2013 - 23:57


Kryetari i PSV ‘91, Petro Koçi, që tashmë i është bashkuar PS-së deklaroi se nuk ka bërë asnjë marrëveshje me Edi Ramën për ta futur atë në listat e deputetëve. Duke i kthyer përgjigje kryeministrit Berisha, i cili në Fier tha se Rama prishi marrëveshjen me Koçin, ky i fundit u shpreh se “Berisha bën mirë të rrëfejë emrat e bashkëpunëtorëve të tij në 2005-ën, që komplotuan për rrëzimin e socialistëve nga pushteti dhe sot janë pjesë e listave të PS”, - u shpreh Koçi.
Printo Dėrgo me e-mail
 
 

Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes ose një pjese të saj pa kërkuar një leje të shkruar.
Copyright 2012 GAZETA SHQIPTARE
Përdorimi i lajmeve mund të bëhet duke përmendur burimin, nëse jo, kjo është një shkelje e të drejtave.