Gazeta Shqiptare Online

| Nr. 5293 Viti XVIII
ONLINE
aa|| Kerko:a   
|| Faqet e Gazetës
   EDITORIAL
   Faqe 2-3
   Faqe 4-5
   Faqe 6-7
   Faqe 8-9
   Faqe 10-11
   Faqe 12-13
   Faqe 14-15
   Faqe 16-17
   Faqe 18-19
   Faqe 20-21
   Faqe 22-23
   Faqe 24-25
   Faqe 26-27
   Faqe 28-29
   Faqe 30-31
   MILOSAO
   BLUETOOTH

|| Bluetooth në PDF
 
Kreu i Policisė: Tė zbardhen ngjarjet e vjetra
» Dėrguar mė: 18/10/2013 - 23:59
Lajme te ngjashme
Didi, president i “policisė sė Ballkanit”
• Datë: Nov 26, 2014
Ngacmoi pastruesen e rrugės, arrestohet efektivi i policisė
• Datë: Nov 25, 2014
I penduari: Mė pėrzunė nga zyrat e policisė, denoncova nė ‘News 24’
• Datë: Nov 21, 2014


ELBASAN - Drejtori i ri i Policisë së Qarkut të Elbasanit, Neritan Nallbati, ka paraqitur dje në një takim me gazetarët prioritetet e detyrat që do të ketë institucioni që ai drejton, në vijim të punës së tij në këtë post. "Sfida jonë e parë dhe kryesore është rikthimi dhe vendosja e marrëdhë-nieve korrekte tek qytetarët, një traditë e mirë e Policisë së Elbasanit dhe ne duhet ta mbajmë dhe ta çojmë më përpara. Prioritet do t'u jepet edhe krimeve të ndodhura ndër vite në qark, që ende nuk kanë një autor, apo që nuk janë arrestuar nga policia", deklaroi numri një i Policisë së Elbasanit. Ndërkohë Nallbati tha se aksioni për bllokimin e lojërave të fatit do të vazhdojë, me qëllim që kjo lloj veprimtarie të vendoset në linjat ligjore.
Printo Dėrgo me e-mail
 
 

Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes ose një pjese të saj pa kërkuar një leje të shkruar.
Copyright 2012 GAZETA SHQIPTARE
Përdorimi i lajmeve mund të bëhet duke përmendur burimin, nëse jo, kjo është një shkelje e të drejtave.