| Nr. 5293 Viti XVIII
ONLINE
aa|| Kerko:a   
|| Faqet e Gazetës
   EDITORIAL
   Faqe 2-3
   Faqe 4-5
   Faqe 6-7
   Faqe 8-9
   Faqe 10-11
   Faqe 12-13
   Faqe 14-15
   Faqe 16-17
   Faqe 18-19
   Faqe 20-21
   Faqe 22-23
   Faqe 24-25
   Faqe 26-27
   Faqe 28-29
   Faqe 30-31
   MILOSAO
   BLUETOOTH

|| Bluetooth në PDF
Urdhri i Tahirit, organika e re e policisė
Aurora Koromani
. Gazeta ne PDF
EDITORIAL Faqe2-3
. Nė njė vend normal, kryeministėr ėshtė punė e rėndė
. Bregu, letėr KLD-sė: Tė inspektohen vendimet e gjykatave pėr pedofilinė
Faqe4-5 Faqe6-7
. I dyshuari i tretė pėr vjedhjen nė BSH
. Bashkia: Nė tri vite, 95 mijė m2 gjelbėrim
Faqe8-9 Faqe10-11
. UET, masat pėr transferimet dhe pėrgatitjet pėr pėrmirėsimin e standardeve
. Publikohen 1733 vende tė lira pune, si tė aplikoni
Faqe12-13 Faqe14-15
. "Nė 10% tė shkollave ka gaz Radon mbi normat e lejuara"
. Djali i madh i kryeministrit ekspozon nė Festivalin Multikulturor tė Beratit
Faqe16-17 Faqe18-19
. Femra & meshkuj: 10 dallimet mes tyre
. Kryegjyshi Botėror Baba Mondi Tomorri, mit i lashtė i botės! Kryemal i historisė sė shqiptarėve
Faqe20-21 Faqe22-23
. Myslimanėt refuzojnė "retushimin" e Kuranit nga ISIS
. UEFA kontrollon punimet e stadiumit tė Elbasanit
Faqe24-25 Faqe26-27
Faqe28-29 Faqe30-31
MILOSAO BLUETOOTH
. Ndihma e AUSTRO-HUNGARISĖ PER LĖVIZJEN KOMBĖTARE SHQIPTARE TĖ '12
. Aurela Gaēes i prishin pėrsėri koncertin, kėtė herė nė Durrės
ELECTIONS IN ENGLISH
. Right-Wing Involved in Spies’Accusations
 

Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes ose një pjese të saj pa kërkuar një leje të shkruar.
Copyright 2011 GAZETA SHQIPTARE
Përdorimi i lajmeve mund të bëhet duke përmendur burimin, nëse jo, kjo është një shkelje e të drejtave.