BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
ARTIKUJ TEK
Kronike
13 Tetor 2013 - 21:56 | LAJME
TRANSLATE
 
Pukė, e zė korrenti, humb jetėn 30-vjeēari elektriēist
Pukė, e zė korrenti, humb jetėn 30-vjeēari elektriēistPUKE-Njė elektriēist nė rrethin e Pukės ka gjetur vdekjen, ndėrsa pėrpiqej tė riparonte njė defekt nė rrjetin elektrik. 

Ngjarja ėshtė shėnuar nė fshatin Bicaj tė Komunės Rrape. 

Viktima ėshtė identifikuar si Gentjan Cufaj 30-vjeē. 

Ky i fundit, po kryente ndėrhyrje ne rrjetin energjitik tė fshatit pas njė defekti, ndėrsa kontakti me rrymėn elektrike ka qenė fatal pėr tė, i cili ka gjetur vdekjen e menjėhershme. 

(m.s/BalkanWeb)


    Kthehu Dėrgo Printo Home
Komento
       Shqiperia
13 Korrik 2014
Aksident pranë Maminasit, plagosen dy policë të qarkullimit rrugor
Dy efektiv të policisë rrugore kanë mbetur të plagosur ditën e soltme në n jë aksident rrugor në Maminas. Efektivët e policisë kanë qenë duke udhëtuar me motor policie në momentin që një automjet u ka prerë rrugën
KOMENTO
       Kosova
13 Korrik 2014
Thaçi-Nuland: Qeveria e re formohet në bazë të rezultateve
Në takimin e kryeministrit në detyrë, Hashim Thaçi, me Ndihmës Sekretaren Amerikane të Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Victoria Nuland, është biseduar për zhvillimet aktuale politike në Kosovë dhe rajon
KOMENTO
       Rajoni
13 Korrik 2014
Greqi, Samaras krahason SYRIZA-n me ”Agimin e artë”
Një sulm frontal kundër SYRIZA-s ka ndërmarrë kryeministri grek, Antonis Samaras duke folur në konferencën e organizuar nga revista britanike ”The Economist” në Athinë
KOMENTO (1)
       Bota
13 Korrik 2014
Britani, 21 ish-deputetë, ministra të përfshirë në raste abuzimi me fëmijët
Ekzistojnë dëshmi që të paktën 21 figura britanike politike të nivelit të lartë, duke përfshirë ish-deputetë dhe ministra, kanë abuzuar me fëmijë për dekada të tëra, tha për BBC-në, Peter McKelvie, ish-menaxher i Shërbimit të Mbrojtjes së të Miturve
KOMENTO
       Sport
13 Korrik 2014
Finalja e Kupës së Botës, ankthi i përfshin të gjithë
Gjermania apo Argjentina? Cila do ta fitojë Kupën e Botës? Kjo është dilema e madhe që ka përfshirë të gjithë planetin, madje edhe ata njerëz që pak e dashurojnë lojën magjike të futbollit
KOMENTO (2)
       Kulture
13 Korrik 2014
Nderi, turpi dhe gjakmarrja
Në literaturën etnografike dhe antropologjike perëndimore shqiptarët e veriut janë portretizuar shpesh si një "racë malësorësh të vështirë, preokupimi kryesor i të cilëve ka qenë të luftonin mes njëri-tjetrit sa herë që nuk ishin të angazhuar në luftë me dikë tjetër" (Scriven 1918).
KOMENTO (5)
       Metropol
13 Korrik 2014
Cfarė diktature! Koreja e Veriut gėnjen popullin: Jemi nė finalen e Botėrorit- VIDEO
Koreja e Veriut ėshtė duke gėnjyer popullin me Kampionatin e Futbollit qė luhet nė Brazil. Megjithėse ky shtet nė diktaturė nuk e siguroi pjesėmarrjen nė kėtė Botėror, pėr nėnshtetasit e saj sjell njė panoramė krejt ndryshe
KOMENTO (4)
       Teknologji
13 Korrik 2014
Lulja ‘Penis’ si nuk e keni parë kurrë në lulëzimin e saj- VIDEO
Në fund të fundit nuk mund të mos thuhet se kjo lule nuk është e bukur, edhe pse ka një formë të çuditshme dhe një erë të tmerrshme
KOMENTO
      
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
 
 
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Veliaj premton nga Tropoja: Pensione mė tė larta pėr tė gjithė
 
 
BALKANWEB.TV
Ndahet nga jeta Enkelejda Skėnderasi, gazetarja e News24 dhe BalkanWeb
 
 
BALKANWEB.TV
PD, Vorpsi: Edi Rama hesht pėr futjen e krimit nė parlament
 
 
BALKANWEB.TV
Basha: Ēdo ditė nė kėmbė pėr tė mbrojtur demokracinė e qytetarėve
 
 
BALKANWEB.TV
Cfarė diktature! Koreja e Veriut gėnjen popullin: Jemi nė finalen e Botėrorit nė Brazil
 
 
BALKANWEB.TV
Brazil 2014, FIFA shpall kandidatėt pėr Topin e Artė
 
 
BALKANWEB.TV
Siri, fėmija 2 muajsh nxirret gjallė nga rrėnojat pas 16 orėsh
 
 
BALKANWEB.TV
Van Persie ia dorėzon tifozit ‘gjeneral’ shiritin e kapitenit dhe medaljen
 
 
BALKANWEB.TV
Botėrori 2014, Holanda nė vendin e tretė, Brazili largohet i turpėruar
 
 
BALKANWEB.TV
Lulja ‘Penis’ si nuk e keni parė kurrė nė lulėzimin e saj
 
 
BALKANWEB.TV
Shakira do tė mbyll botėrorin, Brazil 2014 me “La La La”
 
 
BALKANWEB.TV
Koka nė Lombardi: Mirpresim investitorėt e rajonit tuaj
 
 
BALKANWEB.TV
Basha: Tė bashkohemi me tė gjithė shqiptarėt pėr tė mbrojtur demokracinė nga oligarkia
 
 
BALKANWEB.TV
Zgjedhjet pėr kreun e PD nė Shkodėr, tėrhiqet nga gara Vildana Gushta
 
 
BALKANWEB.TV
Pėrplasen 2 kamionė, turku e maqedonasi shajnė njėri-tjetrin me gjuhėn e tyre
 
 
 
 
FOTOGALERI
Ndahet nga jeta Enkelejda Skėnderasi, gazetarja e News24 dhe BalkanWeb
 
 
FOTOGALERI
Gjarpėr piton nė motorin e njė makine
 
 
FOTOGALERI
Kur macet bėjnė modelen dhe ngjajnė njė yll i vėrtetė
 
 
FOTOGALERI
“Bali Bej”, vetėm me pushime
 
 
FOTOGALERI
Destinacionet mė mahnitėse, tė cilat kurrė nuk i dini qė ekzistojė
 
 
FOTOGALERI
Brazil 2014, FIFA shpall kandidatėt pėr Topin e Artė
 
 
FOTOGALERI
Rike Roēi ekspozon gjoksin sensual nė Ibiza
 
 
FOTOGALERI
Siri, fėmija 2 muajsh nxirret gjallė nga rrėnojat pas 16 orėsh
 
 
FOTOGALERI
Princ Harry gjen njė sup ku tė mbėshtetet, ish e dashura Caroline
 
 
FOTOGALERI
Pamela kapet “mat” me ish tė dashurin
 
 
FOTOGALERI
Super hėna ndriēon Botėn
 
 
FOTOGALERI
Modelja shqiptare, tifoze e “zjarrtė” e Gjermanisė
 
 
FOTOGALERI
Tuna dhe Geti godasin bashkė, vjen ‘Fenix’
 
 
FOTOGALERI
Gruaja e portierit argjentinas, Rihannas: Ta jap burrin pėr njė javė nėse fitojmė!
 
 
FOTOGALERI
Xhuli e “BB7”: Me Arditin s’ishte lidhje, por vetėm ca puthje
 
 
FOTOGALERI
Almeda Abazi tregon trupin e tonifikuar dhe seksi
 
 
FOTOGALERI
Vdes aktori, David Legeno nė moshėn 50-vjeēare nga i nxehti
 
 
FOTOGALERI
Macet bėhen gati pėr luftė me helmeta frutash