BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
- : | LAJME
TRANSLATE
 
    Kthehu Dėrgo Printo Home
Komento

Dėrguar nga Olta, Tirane mė 21-03-2013 nė 09:27
Se kuptoj i nxjerrin keto pamje,nuk mendojne per familjen,dhe normal nuk kthehet denimi me vdekje thote kryeministri pasi niperit e mbesat e tij i ka te sigurt,me 100veta nga mbarapa,kurse populli thjeshte haset perdite me keto gjera...te kthehet denimi me vdekje!

Dėrguar nga ACDC mė 19-03-2013 nė 13:46
Edi Buda-lla, kush i la mendte qe ti marresh ti o pleher qe sa here shkruan shan ne mase! Ti je nje kercu permbi samar e hic tjeter. Amerika kete fatkeqesi ka: Pret turli plehrash, qe fatkeqesisht nje pjese mbesin te tille, perfshi ty, komunist me opsion idiot. Je i pa riciklushem.

Dėrguar nga edi, tirane mė 19-03-2013 nė 11:48
Ketu e vetmja gje qe mund te shkruaj no coment per kete njeri barbar!
       Shqiperia
10 Korrik 2014
Shkupi notė proteste Shqipėrisė e Kosovės: Mos ndėrhyni nė punėt e brendshme
Ministria e Punėve tė Jashtme tė Maqedonisė i ka dorėzuar sot note proteste dy ambasadorėve, tė Shqipėrisė dhe Kosovės, lidhur me qėndrimet e mbajtura pėr protestat nė Maqedoni. Sipas Ministrisė Maqedonase, qėndrimet e zyrtarėve tė tė dy shteteve, mund tė konsiderohen si ndėrhyrje nė punėt e brendshme tė kėtij vendi
BE: Protestat nė Maqedoni pėrkeqėsojnė marrėdhėniet ndėretnike

KOMENTO (14)
       Kosova
11 Korrik 2014
Gjenden dy persona pa jetë në Pejë, dyshohet se janë vrarë
Dy trupa të pajetë, janë gjetur në vendin e quajtur Peklenë, në terrenet malore të Pejës, raportojnë mediat kosovare.

KOMENTO (1)
       Rajoni
11 Korrik 2014
Rrėzohet helikopteri i policisė nė Strumicė, 4 tė vdekur
Njė helikopter i policisė sė Maqedonisė ėshtė rrėzuar nė afėrsi tė njė zone industriale nė Strumicė. Jozyrtarisht mėsohet se nė kėtė aksident kanė humbur jetėn katėr persona.
FOTO/Rrėzohet helikopteri nė Strumicė

KOMENTO (3)
       Bota
11 Korrik 2014
Putin i kërkon Netanjahut ndërprerjen e konfrontimeve ushtarake
Presidenti rus, Vladimir Putin e gjykoi si nevojë urgjente ndërprerjen e menjëhershme të konfrontimeve ushtarake në Rripin e Gazës mes Izraelit dhe Hamasit.
KOMENTO (2)
       Sport
11 Korrik 2014
Humels: Brazili? Treguam mëshirë në pjesën e dytë
Mats Humels zbulon paktin e fshehtë brenda kampit gjerman, ndonëse bie në kontradikta me ato që thotë. Sipas mbrojtësit, e gjithë skuadra ra dakord në pushimin e ndeshjes.
KOMENTO
       Kulture
10 Korrik 2014
Dorezohen artistet, firmosin kontratat për të marrë pagat
Asnjë kauzë në Shqipëri, nuk ka as fillim e as fund! Me qëllimin për të ndryshuar statusin e tyre në Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit dhe në Ansamblin e Këngëve dhe Valleve Popullore, artistët refuzuan të firmosin kontratat e punës të ofruara nga Ministria e Kulturës dhe Drejtoria e TKOB
KOMENTO (1)
       Metropol
10 Korrik 2014
Bombė nė njė disko nė Gjilan?Vali Corleone nėn hetim
Telashe nė horizont pėr Vali Corleonen. Tė paktėn kėshtu shkruajnė mediat kosovare. Sipas tyre, Prokuroria e Gjilanit, pėrkatėsisht departamenti pėr krime tė rėnda, ka ngritur aktakuzė kundėr Gent Qamilit dhe Princ Valentino Corleone.

KOMENTO
       Teknologji
10 Korrik 2014
New York Times: Hakerat kinezė hyjnė nė rrjetet amerikane
Sipas New York Times, piratė kibernetikė kinezė ishin pėrpjekur tė siguronin dosjet e personelit tė punonjėsve federalė amerikanė qė kishin aplikuar pėr poste me qasje nė informacionet sekrete
KOMENTO
      
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
 
 
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Shtyhet shqyrtimi i kėrkesės sė Ina Ramės, avokati: Vendimi i KLD-sė antiligjor
 
 
BALKANWEB.TV
Tahiri-Dodes: Ligji e kufizon tė drejtėn pėr tė mbajtur armė
 
 
BALKANWEB.TV
Reforma nė arsimin e lartė, Fuga: Nuk bėn reformim radikal tė sistemit
 
 
BALKANWEB.TV
Konfliktohen deputetėt Strazimiri dhe Ndoka. Rama: Dėnim maksimal pa dallim kahu politik
 
 
BALKANWEB.TV
Brazil 2014, Argjentinė-Gjermani, ja derbi nė Vatikan
 
 
BALKANWEB.TV
Konfliktohen deputetėt Strazimiri dhe Ndoka
 
 
BALKANWEB.TV
Gjuha Shqipe provim pjekurie, tė studiohet 3 vjet nė tė mesmen
 
 
BALKANWEB.TV
Rusi, ariu e ndjek pronarin e keq edhe mbi pemė
 
 
BALKANWEB.TV
Shkrumbohet njė banesė nė Tiranė, zjarrfikėsja vjen 40 minuta me vonesė
 
 
BALKANWEB.TV
Ja si feston Messi triumfin ndaj Holandės
 
 
BALKANWEB.TV
Humb Holanda, djali i Robben s’pushon sė qari, as i ati s'e ngushėllon dot
 
 
BALKANWEB.TV
Tifozi i Brazilit ia nxjerr mėrzitjen televizorit
 
 
BALKANWEB.TV
Brazil 2014, Argjentina nė finale, mund Holandėn me penallti
 
 
BALKANWEB.TV
Basha nga Vlora: Demokratėt do t’i fitojnė sėrisht sfidat e vendit
 
 
BALKANWEB.TV
President Obama do ta thithėsh njė cigare marijuanė?
 
 
 
 
FOTOGALERI
Rrėzohet helikopteri i policisė nė Strumicė, 4 tė vdekur
 
 
FOTOGALERI
Argjentinė-Gjermani, e treta finale sė bashku. Fotot nga finalet e mėparshme
 
 
FOTOGALERI
Rihanna e tepron me veshjen
 
 
FOTOGALERI
Adelina Berisha shqiptarja me fundshpinėn me seksi?
 
 
FOTOGALERI
Ami&Ermali pushime me djalin nė Turqi, fansat kritikojnė foton
 
 
FOTOGALERI
Celentano-Mori: 50 vite sė bashku
 
 
FOTOGALERI
Kur femrat e bukura bėjnė fytyrat e shėmtuara
 
 
FOTOGALERI
Ezeli kapet “mat”, nė anije me tė dashurėn e re
 
 
FOTOGALERI
Dekorimi me karrige tė varura
 
 
FOTOGALERI
Majlinda Bregu me klas dhe shije edhe nė gatim
 
 
FOTOGALERI
Eva Mendes dhe Ryan Gosling presin fėmijėn e parė
 
 
FOTOGALERI
Brazil 2014, Argjentinė-Gjermani, ja derbi nė Vatikan
 
 
FOTOGALERI
50-vjeēarja mė seksi shqiptare
 
 
FOTOGALERI
Brazil 2014, Argjentina nė finale, mund Holandėn me penallti, ja festa!
 
 
FOTOGALERI
Me sytė te dekolteja e Kim Kardashian
 
 
FOTOGALERI
Vajza i dėrgon babait gabimisht selfie nudo nė celular
 
 
FOTOGALERI
Brazil 2014, ndeshja Holandė-Argjentinė
 
 
FOTOGALERI
Conchita modele, pjesė e sfilatės sė Jean Paul Gaultier nė Paris