Verdikti 2013
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Meta: Rezultati i LSI-sė do tė jetė vendimtar pėr fitoren e opozitės
21 Qershor 2013
Meta: Rezultati i LSI-sė do tė jetė vendimtar pėr fitoren e opozitės
I ftuar nė emisionin “Tonight Ilva Tare”, kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta, shprehet i bindur se rezultati i LSI-sė nė 23 qershor do tė jetė vendimtar pėr fitoren e opozitės.
KOMENTO (4)
Meta: Rigjallėrimi i ekonomisė, thelbi i programit tonė
21 Qershor 2013
Meta: Rigjallėrimi i ekonomisė, thelbi i programit tonė
Kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta, zgjodhi qė ta pėrmbyllė fushatėn me njė vizitė nė njė fabrikė prodhimi dhe eksportimi kėpucėsh, konfeksioni, ku janė tė punėsuara mbi 1200 gra dhe vajza.
{4:20238}

KOMENTO (1)
Meta: 100% e pamundur aleanca me Berishėn pas zgjedhjeve
21 Qershor 2013
Meta: 100% e pamundur aleanca me Berishėn pas zgjedhjeve
Kreu i LSI, Ilir Meta tek Artur Zheji nė emisionin “360 Gradė” tė enjten nė mbrėmje rrefehet mbi temėn “Sfidat e Ilir Metės. Meta: Noka kėrcėnon me polici nė Kukės, Presidenti tė ndėrhyjė. Noka ka angazhuar forca tė SHISH, SHKB, FNSH me njė mision, presion e dhunė ndaj pėrfaqėsuesve tė LSI. Koalicion paszgjedhor me PD? 100 per qind i pamundur
Meta nga Berati: Pėrjashtoj ēdo koalicion paszgjedhor tė LSI me PD

KOMENTO (12)
Berat: Nasip Naēo akuza policisė: Po favorizon Partinė Demokratike, Reagojnė blutė
21 Qershor 2013
Berat: Nasip Naēo akuza policisė: Po favorizon Partinė Demokratike, Reagojnė blutė
Kandidati pėr deputet i LSI-sė, Nasip Naēo akuzon uniformat blu se po favorizojnė kandidatin pėr deputet tė Partisė Demokratike nė Berat.
KOMENTO (16)
Meta nga Berati: Pėrjashtoj ēdo koalicion paszgjedhor tė LSI me PD
20 Qershor 2013
Meta nga Berati: Pėrjashtoj ēdo koalicion paszgjedhor tė LSI me PD
Sipas Metės, Berati ka zgjedhur ashtu si gjithė Shqipėria tė ardhmen e tij, qė ėshtė punėsimi. Kreu i LSI theksoi se Berisha nė pushtet po numėron orėt e largimit si kryeministėr
KOMENTO (9)
Meta: Do të zgjidhim një herë e mirë çështjen e rimbursimit të TVSH-së
20 Qershor 2013
Meta: Do të zgjidhim një herë e mirë çështjen e rimbursimit të TVSH-së
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, ka vizituar një fabrikë ku prodhohen tulla në fshatin Maminas. Në bashkëbisedimin e zhvilluar me investitorët dhe punonjësit e pranishëm, Meta tha se është inkurajues fakti që ka biznese të tilla që prodhojnë dhe eksportojnë, ndërsa premtoi mbështetje për ta.
KOMENTO (2)
Meta: Berisha ka dėrguar 3 ēerekun e forca speciale nė veri tė vendit
19 Qershor 2013
Meta: Berisha ka dėrguar 3 ēerekun e forca speciale nė veri tė vendit
Meta nė Lushnje: Berisha s’ka kohė pėr autokritikė qė shkatėrroi vendin, pasi dhe 3 ditė ėshtė nė pushtet. Berisha ka dėrguar 3 ēerekun e forca speciale nė veri tė vendit.
KOMENTO (17)
Manjani: Po blihet vota, KQZ shkatėrroi procesin
19 Qershor 2013
Manjani: Po blihet vota, KQZ shkatėrroi procesin
Manjani: KQZ ka dėshtuar me procesi i verifikimit elektronik. Procesin e verifikimit dhe heqjen e dyshimeve pėr karta false vendoset nė vėshtirėsi. LSI fushatė sensibilizimi nė tė gjithė vendin pėr verifikimin e emrave nė lista.
KOMENTO (1)
LSI: Noka me polici, presion simpatizantėve tė LSI. Reagon Ministri: Ligji ndalon shantazhet
19 Qershor 2013
LSI: Noka me polici, presion simpatizantėve tė LSI. Reagon Ministri: Ligji ndalon shantazhet
Lėvizja Socialiste pėr Integrim deklaroi sot se Policia e Shtetit ka ushtruar presion e dhunė mbi disa simpatizantė tė LSI nė qarkun e Kukėsit. Sipas Gjonit, ministri i Brendshėm po shkatėrron zgjedhjet me bekimin e Berishės. Reagon Noka: Ligji ndalon ēdo formė shantazhi pėr votėn.
Kukės, policia: Dyshohet pėr blerje votash, ndalohet njė person

KOMENTO (7)
Zgjedhjet, Meta: Roli i LSI-sė ėshtė jashtėzakonisht i rėndėsishėm dhe pėrcaktues
18 Qershor 2013
Zgjedhjet, Meta: Roli i LSI-sė ėshtė jashtėzakonisht i rėndėsishėm dhe pėrcaktues
Kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta, i shoqėruar nga kandidati pėr deputet i LSI-sė nė Njėsinė Bashkiake nr. 9 nė Tiranė, ka zhvilluar njė takim mjaft entuziast me qindra banorė tė kėsaj njėsie. Ilir Meta: LSI do tė ketė deputetė nga tė gjitha qarqet e vendit.  Roli i LSI-sė ėshtė jashtėzakonisht i rėndėsishėm dhe pėrcaktues.

KOMENTO (21)
Elbasan, Meta: Mė 23 qershor fitorja do tė vijė nga veriu i Shqipėrisė
17 Qershor 2013
Elbasan, Meta: Mė 23 qershor fitorja do tė vijė nga veriu i Shqipėrisė
Kreu i LSI-sė, Ilir Meta gjatė njė takimi elektoral nė Elbasan, deklaroi se LSI do tė fitojė mė 23 qershor, pasi ka njė plan punėsimi pėr tė gjithė vendin, teksa tha se fitorja po ndihet dhe do vijė nga veriu i Shqipėrisė. Meta: Pres 2 mandate nga zemra e fitores, Elbasani.
KOMENTO (12)
LSI: KQZ dėshtim me verifikimin elektronik, zgjedhėsit tė verifikojnė emrat nė listė
17 Qershor 2013
LSI: KQZ dėshtim me verifikimin elektronik, zgjedhėsit tė verifikojnė emrat nė listė
Nėnkryetari i LS-sė, Ylli Manjani, kėrkoi sot qė tė gjithė zgjedhėst duhet tė verifikojnė emrat nė listat si dhe u ka bėrė apel qė tė informohen pėr numrin e qendrės ku do tė votojnė.
KOMENTO (10)
Meta: Vota juaj pėr LSI-nė ėshtė detyrim pėr t’ju shėrbyer
17 Qershor 2013
Meta: Vota juaj pėr LSI-nė ėshtė detyrim pėr t’ju shėrbyer
Kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta, ka zhvilluar takime mjaft entuziaste me mijėra banorė tė Kėlcyrės, Pėrmetit dhe tė Tepelenės, takime nė tė cilat ka prezantuar ekipin e kandidatėve pėr deputetė tė LSI-sė nė Qarkun e Gjirokastrės.
{4:20185}

KOMENTO (13)
Fier, kandidati i PLL, Edmond Petraj largohet nga gara, bashkohet me LSI
17 Qershor 2013
Fier, kandidati i PLL, Edmond Petraj largohet nga gara, bashkohet me LSI
Kandidati pėr deputet i PLL-sė nė Fier, Edmond Petraj, largohet nga gara dhe bashkohet me Lėvizjen Socialiste pėr Integrim.
KOMENTO (4)
Njësia nr 2 Tiranë, Meta: Era e fitores po fryn nga Kukësi në Sarandë
16 Qershor 2013
Njësia nr 2 Tiranë, Meta: Era e fitores po fryn nga Kukësi në Sarandë
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, i shoqëruar nga kryetari i LSI-së në Njësinë Bashkiake nr. 2 në Tiranës, njëherazi kryetar i kësaj minibashkie, Elez Gjoza, ka zhvilluar një takim me qindra banorë të kësaj njësie në kryeqytet
KOMENTO (13)
Meta: Berisha ka marrė ‘tatėpjetėn’ rrėnon ekonominė, Noka do tė prishė zgjedhjet
15 Qershor 2013
Meta: Berisha ka marrė ‘tatėpjetėn’ rrėnon ekonominė, Noka do tė prishė zgjedhjet
LSI prezanton kandidatėt pėr deputet nė qarkun e Tiranės, Meta: Berisha ka marrė ‘tatėpjetėn’ dhe do qė tė marrė me vete dhe Shqipėrinė. 'Politika e tuneleve', politik afatshkurtėr pėr qėllime elektorale, Berisha mendon se mund tė marrė njė votė mė shumė. Politika e tuneleve po shkatėrron ekonominė tonė, ajo ka rritur borxhin dhe deficitin nė mėnyrė tė jashtėzakonshėm.
KOMENTO (39)
Haxhinasto: LSI-ja pararojë për problemet që lidhen me emancipimin e gruas
15 Qershor 2013
Haxhinasto: LSI-ja pararojë për problemet që lidhen me emancipimin e gruas
Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun e Elbasanit, z. Edmond Haxhinasto ka deklaruar se çdo shoqëri e mat civilizimin e saj me masën e emancipimit të gruas dhe se LSI është në pararojë ndaj partive të tjera, sepse problemet që lidhen me emancipimin e gruas i realizon konkretisht.
KOMENTO
Meta: Komisionerėt e LSI-sė do tė jenė garanti pėr  votėn e ēdo shqiptari
15 Qershor 2013
Meta: Komisionerėt e LSI-sė do tė jenė garanti pėr  votėn e ēdo shqiptari
Kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta, ka marrė pjesė sot nė njė takim mjaft entuziast me mijėra banorė nė qytetin e Burrelit, takim nė tė cilin ėshtė prezantuar edhe ekipi i kandidatėve pėr deputetė tė LSI-sė nė Qarkun Dibėr.
KOMENTO (4)
Meta: Gjithçka për zhvillimin e bujqësisë dhe rritjen e punësimit
15 Qershor 2013
Meta: Gjithçka për zhvillimin e bujqësisë dhe rritjen e punësimit
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, zhvilloi një vizitë në një fermë bujqësore në Rrethin e Lushnjës dhe më pas u ndal në një bashkëbisedim me qytetarët në bashkinë e Divjakës.
KOMENTO (2)
Kryemadhi: Nuk kemi kohë për të humbur, vendi ka nevojë për ritëm të ri
14 Qershor 2013
Kryemadhi: Nuk kemi kohë për të humbur, vendi ka nevojë për ritëm të ri
Kryesuesja e listës së kandidatëve për deputetë të Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun e Lezhës, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar një bashkëbisedim me banorë në Komunën e Shëngjinit në Lezhë.
KOMENTO (16)
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
"Traku Fest", festivali i trashėgimisė risi nė Gjirokastėr
 
 
BALKANWEB.TV
Basha: Harta e re e papranueshme, fjala e fundit u takon qytetarėve
 
 
BALKANWEB.TV
Celibashi dorėhiqet si ministėr: "Pėr shkaqe personale". Felaj nė vend tė tij
 
 
BALKANWEB.TV
Naēi: Dėnojmė aktin kriminal dhe makabėr tė Lavdrim Muhaxherit
 
 
BALKANWEB.TV
FRD, Topi: Reforma territoriale, nuk pati transparencėn e duhur
 
 
BALKANWEB.TV
Reforma territoriale, AK: Do dėrgojmė kėrkesė nė Gjykatėn Kushtetuese
 
 
BALKANWEB.TV
Megagrabitja e BSH-sė, pranga punonjėsve, shpėrdoruan me detyrėn
 
 
BALKANWEB.TV
Sherr masiv pėr njė ėmbėlsirė, pėrleshen shqiptarėt me italianėt
 
 
BALKANWEB.TV
Tahiri: Ligji pėr policinė, hap pėr depolitizimin, Ndreu: Policėt presin trajtim dinjitoz
 
 
BALKANWEB.TV
Zbardhet axhenda e Papa Franēeskut, Ati i Shenjtė me makinė tė hapur nė Tiranė
 
 
BALKANWEB.TV
Reforma territoriale, debati Rama-Dule
 
 
BALKANWEB.TV
Bombardohet njė treg nė Gaza, vriten 17 persona dhe plagosen 200 tė tjerė
 
 
BALKANWEB.TV
Ja si argėtohen kroatėt pas pėrmbytjeve nga shiu
 
 
BALKANWEB.TV
Itali, sekuestrohen 300 kg drogė, nė njė rulotė qė vinte nga Shqipėria
 
 
BALKANWEB.TV
Basha: Marrėveshja me CEZ, krim financiar. Vjedhja, 600 herė mė e madhe se ajo nė BSH
 
 
 
 
FOTOGALERI
Bradly Cooper luan film, surprizė! Vjen e dashura e takon
 
 
FOTOGALERI
Afrikė e Jugut, ‘transport idjot\', xhirafa vritet kur kaloi poshtė urės
 
 
FOTOGALERI
Belen Rodriguez pushime me familjen e saj dhe tė burrit
 
 
FOTOGALERI
Tamara Ecclestone, mahnitėse katėr muaj pas lindjes sė vajzės
 
 
FOTOGALERI
Mėnyrat mė tė ēuditshme tė fshehjes sė drogės nga kontrabandistėt
 
 
FOTOGALERI
Kur realiteti bėhet surreal. Artisti e shndėrron botėn nė pėrrallėn e tij
 
 
FOTOGALERI
Shitėsi vesh pjeshkat me tė brendshme femrash pėr tė rritur shitjet
 
 
FOTOGALERI
Katy Perry, njė zanė verore nė videon e re
 
 
FOTOGALERI
Kanada, nėse mė le tė zėvendėsoj me Beyonce
 
 
FOTOGALERI
Itali, deputetėt ndjehen keq gjatė seancės, pėrfundojnė nė spital
 
 
FOTOGALERI
Francesca Cipriani, njė set super i nxehtė
 
 
FOTOGALERI
Serisė sė fotove u shtohet dhe Angela Martini: Motra ime shqiptare, Bleona
 
 
FOTOGALERI
Alicia Keys shtatzėnė pėr herė tė dytė
 
 
FOTOGALERI
Provokon Justin, poston foto tė Orlando Bloom duke qarė
 
 
FOTOGALERI
Selfiet mė tė ēmendura qė keni parė ndonjėherė
 
 
FOTOGALERI
Nicolas Sarkozy me pushime, kontrollon ‘stolitė’ e familjes
 
 
FOTOGALERI
Mario Goetze, fund-shpinė Botėrore
 
 
FOTOGALERI
Raffaella Fico - Gianluca Tozzi, pėrkėdhelje tė nxehta nė det