BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
ARTIKUJ TEK
Metropol
28 Qershor 2012 - 07:46 | LAJME
TRANSLATE
 
Anxhela Martini pozon nudo
Anxhela Martini pozon nudoTIRANE - Fotografi i njohur shqiptar Fadil Berisha ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Twitter një foto të modeles së famshme Anxhela Martini. Në këtë foto Martini ka pozuar nudo në plazh, duke provokuar me format dhe linjat e saj të përkryera.

Ndërkohë, Berisha bashkangjitur me foton ka shkruar dhe një koment në anglisht për Martinin. “E dashuroj këtë foto të Anxhela Martinit, një nga
femrat me trupin më të bukur në botë. Rroftë Shqipëria, kjo është një kryevepër”,- është shprehur Berisha publikisht.

Kjo nuk është hera e parë që Anxhela vjen me një provokim, ne edhe më herët kemi publikuar foto të saj, në të cilat modelja shqiptare shfaqej shumë joshëse.

(er.nu/summer pages/BalkanWeb)
    Kthehu Dėrgo Printo Home
Komento
       Shqiperia
13 Korrik 2014
Biseda e fundit me Enkelejdėn, babai: Kisha merak, e telefonoja ēdo njė orė
Lajmi i mortit ka tronditur familjen Skėnderasi, ndėrsa i ati i Enkelejdės me lotė nė sy kujton biseden e fundit mė tė bijėn teksa e pėrcillte pėr nė punė
KOMENTO
       Kosova
13 Korrik 2014
Thaçi-Nuland: Qeveria e re formohet në bazë të rezultateve
Në takimin e kryeministrit në detyrë, Hashim Thaçi, me Ndihmës Sekretaren Amerikane të Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Victoria Nuland, është biseduar për zhvillimet aktuale politike në Kosovë dhe rajon
KOMENTO
       Rajoni
13 Korrik 2014
Tërmet në Manastir, Resnjë dhe Ohër
Një tërmet me intensitet prej tre deri katër ballë sipas Shkallës Makrosizmike Evropiane-1998 (EMS) sot në orën 13 e 18 minuta, me orën lokale, është ndjerë në pjesën jugore të Maqedonisë dhe në Manastir
KOMENTO
       Bota
13 Korrik 2014
Britani, 21 ish-deputetë, ministra të përfshirë në raste abuzimi me fëmijët
Ekzistojnë dëshmi që të paktën 21 figura britanike politike të nivelit të lartë, duke përfshirë ish-deputetë dhe ministra, kanë abuzuar me fëmijë për dekada të tëra, tha për BBC-në, Peter McKelvie, ish-menaxher i Shërbimit të Mbrojtjes së të Miturve
KOMENTO (1)
       Sport
13 Korrik 2014
Gėce shėnon nė shtesė, Gjermania Kampione Bote
Gjermania ėshtė kampionia e re e botės. “Pancerat” mundin 1-0 Argjentinėn nė kohėn shtesė tė finales sė Botėrorit tė Brazilit, duke triumfuar kėshtu pėr herė tė katėrt. Njė sukses me vuajtje, por plotėsisht i merituar, duke parė ndeshjet fantastike qė ka bėrė Gjermania nė finalet e Kupės sė Botės
KOMENTO
       Kulture
13 Korrik 2014
Nderi, turpi dhe gjakmarrja
Në literaturën etnografike dhe antropologjike perëndimore shqiptarët e veriut janë portretizuar shpesh si një "racë malësorësh të vështirë, preokupimi kryesor i të cilëve ka qenë të luftonin mes njëri-tjetrit sa herë që nuk ishin të angazhuar në luftë me dikë tjetër" (Scriven 1918).
KOMENTO (5)
       Metropol
13 Korrik 2014
Rusi, breshër sa një top tenisi, plagosen 20 persona -FOTO
Kapriçot e motit kanë sjellë 20 persona të plagosur lehtë në Rusi. Në Novosibirsk të Rusisë një stuhi e madhe breshëri e rënë krejt pa pritur ka lënduar dhjetra persona që ishin duke marrë rreze dielli në plazh
KOMENTO
       Teknologji
13 Korrik 2014
Folësi inteligjent lexon lajmet në disa gjuhë
Studiuesit në Universitetin Multimedia në Malajzi kanë krijuar një aplikacion të quajtur Tregimtari Inteligjent, i cili lexon lajmet në kohë reale. Në mbështetje të gjuhëve të shumta, aplikacioni identifikon automatikisht gjuhën e gazetës në internet dhe i lexon lajmet në të njëjtën gjuhë
KOMENTO
      
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
 
 
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Veliaj premton nga Tropoja: Pensione mė tė larta pėr tė gjithė
 
 
BALKANWEB.TV
Ndahet nga jeta Enkelejda Skėnderasi, gazetarja e News24 dhe BalkanWeb
 
 
BALKANWEB.TV
PD, Vorpsi: Edi Rama hesht pėr futjen e krimit nė parlament
 
 
BALKANWEB.TV
Basha: Ēdo ditė nė kėmbė pėr tė mbrojtur demokracinė e qytetarėve
 
 
BALKANWEB.TV
Cfarė diktature! Koreja e Veriut gėnjen popullin: Jemi nė finalen e Botėrorit nė Brazil
 
 
BALKANWEB.TV
Brazil 2014, FIFA shpall kandidatėt pėr Topin e Artė
 
 
BALKANWEB.TV
Siri, fėmija 2 muajsh nxirret gjallė nga rrėnojat pas 16 orėsh
 
 
BALKANWEB.TV
Van Persie ia dorėzon tifozit ‘gjeneral’ shiritin e kapitenit dhe medaljen
 
 
BALKANWEB.TV
Botėrori 2014, Holanda nė vendin e tretė, Brazili largohet i turpėruar
 
 
BALKANWEB.TV
Lulja ‘Penis’ si nuk e keni parė kurrė nė lulėzimin e saj
 
 
BALKANWEB.TV
Shakira do tė mbyll botėrorin, Brazil 2014 me “La La La”
 
 
BALKANWEB.TV
Koka nė Lombardi: Mirpresim investitorėt e rajonit tuaj
 
 
BALKANWEB.TV
Basha: Tė bashkohemi me tė gjithė shqiptarėt pėr tė mbrojtur demokracinė nga oligarkia
 
 
BALKANWEB.TV
Zgjedhjet pėr kreun e PD nė Shkodėr, tėrhiqet nga gara Vildana Gushta
 
 
BALKANWEB.TV
Pėrplasen 2 kamionė, turku e maqedonasi shajnė njėri-tjetrin me gjuhėn e tyre
 
 
 
 
FOTOGALERI
Gjermania pushton botėn, fiton Botėrorin e Brazilit
 
 
FOTOGALERI
Fotot e fundit tė Enkelejdės pak ēaste para aksidentit tragjik
 
 
FOTOGALERI
Botėrori 2014, pėrfundon 0-0 pjesa e parė e finales Gjermani-Argjentinė
 
 
FOTOGALERI
Rusi, breshėr sa njė top tenisi, plagosen 20 persona
 
 
FOTOGALERI
Ndahet nga jeta Enkelejda Skėnderasi, gazetarja e News24 dhe BalkanWeb
 
 
FOTOGALERI
Gjarpėr piton nė motorin e njė makine
 
 
FOTOGALERI
Kur macet bėjnė modelen dhe ngjajnė njė yll i vėrtetė
 
 
FOTOGALERI
“Bali Bej”, vetėm me pushime
 
 
FOTOGALERI
Destinacionet mė mahnitėse, tė cilat kurrė nuk i dini qė ekzistojė
 
 
FOTOGALERI
Brazil 2014, FIFA shpall kandidatėt pėr Topin e Artė
 
 
FOTOGALERI
Rike Roēi ekspozon gjoksin sensual nė Ibiza
 
 
FOTOGALERI
Siri, fėmija 2 muajsh nxirret gjallė nga rrėnojat pas 16 orėsh
 
 
FOTOGALERI
Princ Harry gjen njė sup ku tė mbėshtetet, ish e dashura Caroline
 
 
FOTOGALERI
Pamela kapet “mat” me ish tė dashurin
 
 
FOTOGALERI
Super hėna ndriēon Botėn
 
 
FOTOGALERI
Modelja shqiptare, tifoze e “zjarrtė” e Gjermanisė
 
 
FOTOGALERI
Tuna dhe Geti godasin bashkė, vjen ‘Fenix’
 
 
FOTOGALERI
Gruaja e portierit argjentinas, Rihannas: Ta jap burrin pėr njė javė nėse fitojmė!