BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
ARTIKUJ TEK
Metropol
28 Shtator 2012 - 12:31 | LAJME
TRANSLATE
 
Balotelli: E vendosa, do kthehem tek Rafaella
Balotelli: E vendosa, do kthehem tek RafaellaROME-Është një telenovelë me shije angleze dhe napolitane ajo që sjellin Mario Balotelli dhe Raffaella Fico. Pasi kaluan stinën e verës të ndarë, ajo me barkun e madh dhe ai me miqtë e tij e plot aventura, por skupi tani vjen nga futbollisti.
“ E vendosa, do e riprovoj me Rafaellën sërish”, tha ai gjatë një konference për shtyp.

Dhe në fakt historia e tyre nuk ka fund, sa herë që gjërat mes tyre komplikohen aq shumë, atëherë pësojnë dhe zgjidhje. Tani kulmi arriti kur në jetë vjen një fëmijë, kur nëna thotë se e di kush është i ati, por ai nga ana e tij ripyet dhe kërkon testin e ADN.

"Testi i ADN nuk u bë dhe nuk ka të bëjë me vendimin që kam marrë. Por në atë situatë që isha kërkova testin sepse kushdo të që të ishte do e kërkoja. Kjo nuk varet nga Rafaella, por nga unë”, shpjegoi Balotelli për mediat.

Deklarata vjen e çuditshme kur vetëm një muaj më parë, Rafaella ekspozohej gjithandej me barkun e madh duke deklaruar se fëmija do e ketë një baba, kurse Mario me vajza të njohura e të panjohura vërtitej lokaleve të Manchester dhe bëhej objekt i kronikave rozë.

Dhe pikërisht në këtë moment vjen një deklaratë si dush i ftohtë, me fjalët e ‘djalit të keq’, Marios.

"Më vjen keq për gjithçka që ndodhi këta muajt e fundit, për ato që janë thëne dhe janë shkruar në media. Kërkoj dhe njëherë që të respektohet jeta jonë private sepse e ardhmja duhet të jetë vetëm mes meje dhe Rafaella”.

(d.b/BalkanWeb)
Lidhje te tjera
    Kthehu Dėrgo Printo Home
Komento

Dėrguar nga egia mė 28-09-2012 nė 23:39
ajo ka hallin e lekeve ......

Dėrguar nga bossi, asti mė 28-09-2012 nė 21:39
Kthehu Balotel,ajo shtepize e ka nje porte per ty ku te futesh koken.

Dėrguar nga mendje mendje mė 28-09-2012 nė 20:37
Me komentet vdiqa rashe pertoke,nuk ben mos u tregoni racista duhen... bejne te keqija por prape skane ku shkojne e perplasen te njeri tjetri

Dėrguar nga hollandezi, amsterdam mė 28-09-2012 nė 17:58
po si si vje zorr asaj ajo gjith ajo femer me ate qymyrin dhe ai qymyri qe esht lojtar pler bo por.. a i bohet asaj ajo yll .po kot skan thon ti mer dreqi syt dhe nuk shef mo se cbohet

Dėrguar nga ai, tirane mė 28-09-2012 nė 13:31
tamam pune jevgjish.

Dėrguar nga ACDC mė 28-09-2012 nė 13:13
Jo te lumte o kacabu, por e marte morta kete plehren.
       Shqiperia
09 Korrik 2014
Bashkia reagon pėr deklaratėn e PDIU-sė: Leja pėr xhaminė e madhe u anulua nga qeveria Rama
Bashkia e Tiranės duke reaguar pas deklaratės sė PDIU-sė ku kėrkohet tė gjendje njė zgjidhje pėr ndėrtimine xhamisė sė madhe, ėshtė shprehur se leja ėshtė anuluar nga qeveria Rama
KOMENTO (4)
       Kosova
09 Korrik 2014
LDK, AAK e Nisma në një grup, PDK pretendon se është e para
Procedurave të regjistrimit të mërkurën i janë nënshtruar deputetët nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, e cila në koalicion edhe me disa subjekte më të vogla, ka fituar 37 ulëse
KOMENTO (1)
       Rajoni
10 Korrik 2014
Shqiptarët protesta edhe para OKB-së në Nju Jork
Shqiptarët në SHBA do zhvillojnë protestë masive të hënën në Nju Jork para selisë së OKB-së për gjendjen e shqiptarëve dhe protestat në Maqedoni.
KOMENTO
       Bota
10 Korrik 2014
Tensione të larta në Lindjen e Mesme
Avionët izraelitë bombarduan dje objektiva palestinezë, ndërsa militantë të Hamasit hodhën raketa deri në zemër të shtetit Izraelit.
KOMENTO
       Sport
10 Korrik 2014
Presidentja e Brazilit: Ankthi mė i madh i jetės nė ndeshjen Brazil-Gjermani
“Asnjėherė nė jetėn time nuk kam pėrjetuar ankth mė tė madh se ai qė mė shkaktoi ndeshja Brazil-Gjermani”.

KOMENTO
       Kulture
09 Korrik 2014
Saimir Strati nis punėn pėr rekordin e 8 Guinness
Saimir Strati, artisti fierak fituesi i 7 cmimeve Guinness nė realizimin e disa portreteve dhe mozaikėve me materiale tė ndryshme si, gozhdė, tapa, gurė qelqi nga deti, lėvore tė vezėve, kompakt disqe, kafe, fasule etj, ka nisur sot pranė lulishtes kryesore tė qytetit punimet pėr realizimin e njė tjetėr kryevepre
KOMENTO (1)
       Metropol
09 Korrik 2014
Edi Rama komenton ndeshjen Brazil-Gjermani
Por pas iftarit qė kishte shtruar nė orėn 20:00 pėr nder tė muajit tė shenjtė i Ramazanit, Rama ka ndjekur ndeshjen Brazil-Gjermani. Si e lexoi rezultatin e thellė me 7 gola nė portėn braziliane Rama?
KOMENTO (5)
       Teknologji
09 Korrik 2014
Ju rëndojnë këpucët? Ja zgjidhja -FOTO
Për ata që duan të ecin “këmbëzbathur” padyshim që “Paleo” janë zgjidhja më e rehatshme për të ecur në mes të ujit ose baltës.“Këpucët” janë shpikur në Gjermani dhe janë të përshtatshme për udhëtime, ngjitje malore po ashtu edhe për zhytje pa të rënduar këmbën
KOMENTO
      
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
 
 
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Territorialja, shumicė-opozitė replika nė distance, Paloka: Shumica po ben reforme elektorale
 
 
BALKANWEB.TV
Dhuna ndaj shqiptarėve, Kodheli: Tė ulen tensionet, Maqedonia tė ndjekė rrugėn europiane
 
 
BALKANWEB.TV
Korcė, nis rikonstruksioni i sheshit, Filo jep detajet e projektit
 
 
BALKANWEB.TV
Gjin Gjoni’, LSI: KLD 100% e korruptuar, mbėshtesim cdo nismė tė kuvendit
 
 
BALKANWEB.TV
“Gjin Gjoni”, PS: Tė ndėrhyjė Kuvendi
 
 
BALKANWEB.TV
PD: Vėllai i deputetit tė PS nė kėrkim ndėrkombėtar, a ka dijeni Rama?
 
 
BALKANWEB.TV
Veliaj: Rriten me 2% pensionet, ja 606 mijė qytetarėt qė pėrfitojnė
 
 
BALKANWEB.TV
Brazili shokohet pas humbjes me Gjermanisė, plasin aktet vandale nė qytete
 
 
BALKANWEB.TV
Basha nė Pukė: 300 ditė, Rama-Meta korrupsion politik dhe emėrime kriminale
 
 
BALKANWEB.TV
Shtypi botėror i thur lavde Gjermanisė, poshtėron Brazilin
 
 
BALKANWEB.TV
Prokuroria shfaq pamje tė vrasjes sė Komisar Lamaj, tensionohet Frroku
 
 
BALKANWEB.TV
Ja si trasformohet njė makinė nė xhakuzi
 
 
BALKANWEB.TV
‘Gjin Gjoni’, Cefa: Ministri i Drejtėsisė sulm tė paprecedentė ndaj KLD, tė shokuar
 
 
BALKANWEB.TV
Angelina Jolie, e varur nga droga, publikohet videoja e aktores
 
 
BALKANWEB.TV
Mungojnė terminalet nė shumicėn e qyteteteve, Shoqata e Transportit: Pa terminale s’ka reformė
 
 
 
 
FOTOGALERI
Brazil 2014, ndeshja Holandė-Argjentinė
 
 
FOTOGALERI
Conchita modele, pjesė e sfilatės sė Jean Paul Gaultier nė Paris
 
 
FOTOGALERI
Pėrgjigje me set fotografish, Basha: Njė kujtesė e vogėl pėr ndonjė “harraq” me dashje
 
 
FOTOGALERI
Rama set fotosh nė “FB”: Kryeministria si ishte dhe si ėshtė
 
 
FOTOGALERI
Vildane Zeneri provokuese dhe kur fryn era
 
 
FOTOGALERI
Rihanna ekspozon gjoksin
 
 
FOTOGALERI
Izrael, raketa sipėr kokės, ēifti braktis dasmėn
 
 
FOTOGALERI
Brazili shokohet pas humbjes me Gjermanisė, plasin aktet vandale nė qytete
 
 
FOTOGALERI
Ashley Roberts shfaqet topless ne Ibiza
 
 
FOTOGALERI
Zyrtarisht ėshtė UFO, Kili publikon fotot
 
 
FOTOGALERI
Prokuroria shfaq nė njė monitor tė vogėl pamje nga vrasja e Komisar Lamaj
 
 
FOTOGALERI
Golat e Gjermanisė, nė internet shpėrthen humori e fantazia
 
 
FOTOGALERI
Katie Holmes topless nė “Glamour”
 
 
FOTOGALERI
Mos u ēudisni! Kėto gjėra nuk lejohen nga disa qeveri
 
 
FOTOGALERI
Rama shtron darkė Iftari: Shqipėria vend evropian me myslimanė e tė krishterė
 
 
FOTOGALERI
Humbja e Brazilit ndaj Gjermanisė, ja ironia nė web
 
 
FOTOGALERI
Kėpucėt e teknologjisė sė lartė
 
 
FOTOGALERI
Festa me dema e San Firminos, tre tė plagosur