Kontaktoni me redaksinė e NEWS 24

Nė adresat e mėposhtme:

Adresė (zyrtare): www.balkanweb.com
Redaksia: [email protected]
Webmaster: [email protected]
Marketing: [email protected] , [email protected]

Mund tė kontaktoni edhe me numrat e sekretarisė telefonike:

Tel: +355 (4) 359104 , Fax: +355 (4) 359116

Marketing: +355 (4) 359148 , +355 (0) 68 2053122 , +355 (0) 68 2069999

Ju mund tė na dėrgoni gjithashtu, foto ose video me e-mail nė kėtė adresė, [email protected] bashkė me njė pėrshkrim dhe emrin tuaj.

Ju faleminderit qė na vizituat dhe jeni tė lutur tė na kontaktoni pėr ēdo sugjerim, apo vėrejtje qė mund tė kini.

Programacioni :