BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
ARTIKUJ TEK
Shqiperi
02 Qershor 2013 - 13:30 | LAJME
TRANSLATE
 
Rama: Votoni PS të shpëtoni gjyshet nga gjyshi me antiplumb
Rama: Votoni PS të shpëtoni gjyshet nga gjyshi me antiplumbDELVINE-Kryetari i PS, Edi Rama ka bërë ironi lidhur me kundërshtarin politik, Sali Berisha sot gjatë një fjalimi në Delvinë.
“Një gjyshe po thoshte pak më parë kur erdha këtu. Aman mos e zgjat me programin, një pikë tha të ketë programi i PS, na e hiq Saliun nga tv. Tërboi ky me gjyshër e kalamaj. Nuk ka gjyshja faj, prandaj ju votuesit e rinj votoni që të shpëtoni dhe gjyshet tuaja nga ai gjyshi me antiplumb”.

(d.b/BalkanWeb)
    Kthehu Dėrgo Printo Home
Komento

Dėrguar nga lini mė 03-06-2013 nė 14:01
Berisha jo vetėm qe rri me antiplumb po ndiqet nga shum gardist nė shėrbim dhe truproja

lėvizjet e fėmijėve tė tij janė tė survejuara dhe hapėsira e vendosjes sė trupave tė gardės, kryesisht ushtarė civilė.

Po kėshtu mbahen nėn vėzhgim tė rreptė pjesėmarrėsit nė kėto takime, kryesisht janė inaugurime rrugėsh

aq shum urrehet nga populli ky diktator sa qe mas 23 qershorit do japi llogari para drejetsis per shkaterrimin makaber qe i ka ber vendit por dhe para njerezve qe ka vrar!

Dėrguar nga LINI mė 03-06-2013 nė 14:00
Berisha jo vetėm qe rri me antiplumb po ndiqet nga shum gardist nė shėrbim dhe truprojalėvizjet e fėmijėve tė tij janė tė survejuara dhe hapėsira e vendosjes sė trupave tė gardės, kryesisht ushtarė civilė.Po kėshtu mbahen nėn vėzhgim tė rreptė pjesėmarrėsit nė kėto takime, kryesisht janė inaugurime rrugėshaq shum urrehet nga populli ky diktator sa qe mas 23 qershorit do japi llogari para drejetsis per shkaterrimin makaber qe i ka ber vendit por dhe para njerezve qe ka vrar!
.

Dėrguar nga iliri mė 03-06-2013 nė 13:59
Pushoni Gjyshin nga Puna

Pushoni Gjyshin nga Puna

Pushoni Gjyshin nga Puna
Pushoni Gjyshin nga Puna


Pushoni Gjyshin nga PunaPushoni Gjyshin nga PunaPushoni Gjyshin nga Puna

Pushoni Gjyshin nga Puna

Pushoni Gjyshin nga Puna
Pushoni Gjyshin nga Puna


Pushoni Gjyshin nga PunaPushoni Gjyshin nga PunaPushoni Gjyshin nga Puna

Pushoni Gjyshin nga Puna

Pushoni Gjyshin nga Puna
Pushoni Gjyshin nga Puna


Pushoni Gjyshin nga Puna


.

Dėrguar nga Ivi mė 03-06-2013 nė 13:56
Rama eshte duke zhvilluar nje fushate te

pashoqe, model per nga permbajtja dhe

nderveprimi.

Kjo telefonata ne Kashar me ate copen e

mishit qe ia ka lene persiper Saliu

legalizimet ishte ide gjeniale.

Duhet ta beje ne cdo vend, ti demaskoje

te gjithe manovrat e uleta dhe

genjeshtrat e Saliut para te gjithe

shqiptareve, qe tju kujtoje se me ke

kane te bejne.

Ne 23 qershor fitorja e Rames duket e

vulosur.

Dėrguar nga gjyshi, shqiperi mė 03-06-2013 nė 10:39
Ky Edi mos ka ndonje inat me Saliun qe eshte bere gjysh pasi ai vete, sipas thenjeve nuk mund te behet gjysh, pervecse gjysh i adoptuar...

Dėrguar nga Luli, Sarande mė 03-06-2013 nė 10:13
Po te fitoi PPSSH atehere aleate na mbeten vetem Kuba dhe Korea Veriore.
Ne fushaten zgjedhore Rames po i mungon vetem Tadici dhe Papandreu.

Poshte antikombetaret.

Dėrguar nga Fleks mė 03-06-2013 nė 10:11
Nderkohe qe nipcja e gjyshja lexonin e qeshni-hop mbrin mamaja.

Ckeni ore qe qeshni keshtu se po u iken firoma?

Mami,mami thote djali,kam lexuar dhe nje peralle per tyja.

Pa he lexoje!

Do cojme pjesmarjen e femrave ne parti 50%. Mami nje burre e nje grua ne parti.

Hahahaaaaa qesh dhe mami,kur te presim plepat qe akoma nuk i kemi mbjelle

Dhe nje per mua thote babi

..do vizitohesh me mamin per dore,se te hane infermieret

Vjen dhe xhaxhi qe ish polic e degjon:

Polici do ndale kryeministrin

Dėrguar nga Fleks mė 03-06-2013 nė 10:01
Pas 100 dietsh,gjyshja i bleu programin e partise 2013-2017.

Lexonte nipi e qeshnin te dy bashke.

Do e kemi biznesin e vogel pa taksa1

Ou gjyshe do hame pa luge e pirunj,me dore,se pa taksa jemi-e plaste e qeshura.

Do vendosim taksen progresive.Gjyshe progresive cdo te thote?

Rriten progresojne,bire.

Do ja hedhim ne qafe biznesit te madh e pak me te madh

Fertele do ti bejme,te ikin nga syte kembet.(Qeshnin nip e gjyshe).

Do bashkojme Maline Zi-me Greqine me rrotostrade,me boje te kalter

Dėrguar nga Fleks mė 03-06-2013 nė 09:51
Nje dite nipi i tha gjyshes se Delvines.

Me trego nje peralle qe te qesh shume shume

Nuk me kujtohet tha gjyshja

Po me bli ateher nje liber te madh me peralla,qe te gajasem sa sben me

Doli gjyshja,bleu librin e madh e ja dha nipit ta lexoje e te qeshe sa te tundet

E mer nipi gjithe ate derr libri,lexon titullin ne kopertine,dhe e hap te lexoje perrallat

Gjyshe,kjo shkruan Programi i PS 2009-2013,po brenda asnje germe?

Eshte peralle bir,peralle me te hedhur

Oohahaaaahaa qeshi nipi,gjyshes

Dėrguar nga Luiz SHkodrani, Shkodra mė 03-06-2013 nė 08:22
! STOP !

@ Shqiptare te mrrekullueshem @

STOP ISH KRIMINELAVE TE PPSH!

STOP ISH BANDITAVE TE QYTETEVE 1997-2005!

STOP ISH MASKAVE TE ZEZA DHE SKAFISTAVE 1997-2005!

STOP ISH TRAFIKANVE TE DROGS, NJERZVE, ARMVE, ILACEVE E KONTRABANDS!

STOP MAFIES E KRIMINELAVE TE KTHYEM NE MILIARDERA, E KANDIDAT PER DEPUTET TE PS!

STOP MAFIES MINORITARE, PJELLS KOLONE TE ISH BLLOKUT!

STOP ANTI-SHQIPTARIT BLLOKUES I ZHVILLIMIT KOMBTARE!

STOP MASHTRIMIT MEDIATIK TE PS!

STOP EDVIN RAMS!
 Vazhdimi komenteve: 1   2   3   4   5   6   7   8  
       Shqiperia
27 Gusht 2014
Pogradec, gjendet një bombë e pashpërthyer në breg të liqenit
Policia e Pogradecit ka gjetur një bombë të pashpërthyer n bregun e liqenit të Ohrit. Mësohet se në rrethana misterioze kjo bombë është gjetur anës liqenit dhe është bërë e mundur zhvendosja e saj nga vendngjarja.
KOMENTO
       Kosova
27 Gusht 2014
Dialogu Kosovë-Serbi, më 4 shtator diskutohet marrëveshja
Dialogu midis Kosovës dhe Serbisë përmes grupeve punuese do të vazhdojë me 4 shtator. Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë serbe, Marko Gjuric, ka thënë për mediat serbe se dialogu po zhvillohet përmes konsultimeve joformale në fushën e energjetikës.

KOMENTO
       Rajoni
27 Gusht 2014
Deputeti gjerman: Serbia në BE, vetëm nëse njeh Kosovën
Deputeti gjerman i partisë SDP, Dietmar Nietan tha se Serbia nuk mund t'i bashkohet BE-së më herët se pesë vjet, ndërsa kur negociatat e pranimit do të vijnë drejt fundit, Beogradi do të duhet që para anëtarësimit të njoh Kosovën si shtet të pavarur.
KOMENTO
       Bota
27 Gusht 2014
Arizona, vajza 9 vjeçare aksidentalisht vret instruktorin
Një vajzë nëntë vjeçare ka vrarë aksidentalisht një instruktor në Arizona, duke e gjuajtur me armën (një automatick) Uzi, me të cilin ajo ishte duke ushtruar me qëllim përdorimin e armëve
KOMENTO
       Sport
27 Gusht 2014
United bën ofertën e fundit për Vidal
Manchester United ka bërë një ofertë përfundimtare prej 42 milionë eurosh te Juventusi për mesfushorin, Arturo Vidal. Klubi italian sipas La Gazzetta dello Sport, po bëhet gati për të pranuar ofertën e Arsenalit në këtë shumë pas ofertës verbale të bërë së fundmi.

KOMENTO
       Kulture
27 Gusht 2014
Vendet më të famshme ku “fshihen” miliardat
Ideja se diku ndodhet një thesar që pret të gjendet, është joshëse. Legjenda apo jo, shumë njerëz në botë vihen në kërkim të thesareve të humbura, për të cilat flitet nëpër libra, tregohen histori dhe aventura nëpër kafene apo në blogje
KOMENTO
       Metropol
27 Gusht 2014
Kledi Kadiu: Mos u bėni palaēo, dhuroni para pėr ALS!
Kauza e bamirėsisė "Ice Buck et Challenge", tashmė e famshme nė tė gjithė botėn, ka tėrhequr edhe balerinin e famshėm shqiptar, Kledi Kadiu. Nė fakt, Kledi ishte ndėr tė parėt qė ngriti njė kauzė brenda kauzės
KOMENTO
       Teknologji
27 Gusht 2014
Sfida e gjeniut me ALS
Gjysmė shekulli pas diagnostikimit qė nuk i jepte mė shumė se dy vite jetė, shkencėtari Stephen Hawking drejton Departamentin e Kozmologjisė Teorike nė Cambridge, ka patur dy gra dhe 3 fėmijė, si dhe ėshtė nderuar me dhjetėra ēmime
KOMENTO
      
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
 
 
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Ndėrtimi nė Dajt, Ristani: Asnjė procedim, krimi mjedisor me bekimin e Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Rivitalizimi i sheshit “Iliria” nė Durrės, nis puna pėr heqjen e shatėrvanit 85-vjeēar
 
 
BALKANWEB.TV
“Eagle 8”, Arvizu: Shqipėria krah NATO-s. Kodheli: Do qėndrojmė pro aleatėve
 
 
BALKANWEB.TV
9 vjeēarja humb kontrollin e armės, vret instruktorin e saj
 
 
BALKANWEB.TV
Vlorė, shkarkohet drejtori i Spitalit Psikiatrik, kapet me shkelje nė tendera dhe emėrime
 
 
BALKANWEB.TV
Vrasja nė Vlorė, viktima i sapoliruar nga burgu
 
 
BALKANWEB.TV
Bota ne nje minute, foto top te dites
 
 
BALKANWEB.TV
FMN nė Tiranė, takim me dyer tė mbyllura nė Ministrinė e Financave
 
 
BALKANWEB.TV
Tasmani, njihuni me delen qe ka 6 vjet pa u qethur
 
 
BALKANWEB.TV
Shkėndije Mujaj lanēon njė kėngė pornografike
 
 
BALKANWEB.TV
Tahiri: Qeveria luftė frontale, kush ndėrton pa leje gjykohet pėr krim mjedisor
 
 
BALKANWEB.TV
Rama: Shqipėria kontribut madhor nė projektin “Korridori i Kaltėr”
 
 
BALKANWEB.TV
‘Krimi mjedisor’, PD denoncon: Njė ndėrtesė pa leje afėr shtėpisė sė Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Grushta mes deputetėve shqiptarė nė Parlamentin e Maqedonisė
 
 
BALKANWEB.TV
Bota nė njė minute, fotot top tė ditės
 
 
 
 
FOTOGALERI
Metali i can kafkėn, burri i mbijetonin aksidentit tronditės
 
 
FOTOGALERI
Keshtu si jemi ne femrat e vėrteta, projekti i Liora K
 
 
FOTOGALERI
Erin Heatherton, modelja seksi e Victoria’s Secret
 
 
FOTOGALERI
Alketa Vejsiu: Fshatare e lumtur jam!
 
 
FOTOGALERI
Fedez, reperi i cmenduar pas Xhulias sė tij: Bėjmė seks cdo ditė
 
 
FOTOGALERI
9 vjeēarja humb kontrollin e armės, vret instruktorin e saj
 
 
FOTOGALERI
Armėpushimi, mijėra palestineze kane festuar gjatė natės nė Gaza
 
 
FOTOGALERI
Greqi, vijojnė zbulimet nė varrin antik, del nė dritė dyshemeja me mozaikė
 
 
FOTOGALERI
Gigi Buffon - Ilaria D’Amico, dallgė pasioni
 
 
FOTOGALERI
Zbulohen velinat e reja tė “Fiks Fare”
 
 
FOTOGALERI
Rama mbėrrin nė Berlin, nė rradhė me qytetarėt!
 
 
FOTOGALERI
Fotografi ilegale pėr tė cilat fotografi ka rrezikuar jetėn
 
 
FOTOGALERI
Padyshim qė fėmijėt e tė pasurve bėjnė pushimet qė ju i ėndėrroni
 
 
FOTOGALERI
Jennifer Lopez dhe Casper Smart nuk janė ndarė, ja fotoja dėshmi
 
 
FOTOGALERI
Majlinda Kelmendi sėrish kampione e botės
 
 
FOTOGALERI
Meta me pantallona tė shkurtra para tė rinjve tė LRI
 
 
FOTOGALERI
Sic nuk e keni parė kurrė, Arvizu duke bėrė ėmbėlsira
 
 
FOTOGALERI
New York, 5 mijė persona pėr Dinner en blanc