SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

6 Komente

 1. viol
  21/03/2017

  Bravo…po ben pune shume te mira, vazhdo keshtu… ka lezet kjo esht nisme moderne, lehteson kohe, ska harxhime, merr dhe nje sherbim shume here me cilesor sesa me pare.

  Përgjigjiuni

 2. alda
  21/03/2017

  pune e shkelqyer … procedura bashkohore si vendet e civilizuara, mjaft me me ato rradhet gjithe stermundim

  Përgjigjiuni

 3. agimi
  20/03/2017

  Me punen qe po ben, po ben me te miren. Vazhdo keshtu dhe do arrihet maksimumi ne ekonomi

  Përgjigjiuni

 4. agimi
  20/03/2017

  Me punen qe po ben, po ben me te miren. Vazhdo keshtu dhe do arrihet me e mira.

  Përgjigjiuni

 5. anisa
  20/03/2017

  Bravo minister Ahmetaj, vetem me ty do mund ta rimekembim ekonomine dhe te stabilizojme ate. ju uroj shume suksese

  Përgjigjiuni

 6. era
  20/03/2017

  Vetem progrese ne fushen financiare ka patur per kohen qe keni drejtuar. Vazhdoni me kete ritem se shume shpejt do ju shperblehet dhe puna juaj. Bravo

  Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi