Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari

Aida Yespica, ndez Krishtlindjet me të brendshme të kuqe

E zhveshur, vetëm me të brendshme ngjyrë të kuqe, Aida Yespica provokon duke treguar format e saj shpërthyese.

Për showgirlin, e cila prej pak javësh ka dalë nga shtëpia e Grande Fratello Vip, do të jetë një Krishtlindje singel, pa të dashurin e saj Geppy Lama, por sigurisht shumë shumë hot.

Shikimi manjetik dhe format e saj janë armët më të mira të joshjes për të.
(da.xha/BalkanWeb)