Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Aksident i frikshëm, makina përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës (Video)

aksident ne autostrade makina permbys

TIRANE- Momente të frikshme ka përjetuar shoferi i një makine në autostradën Tiranë- Durrës, kur mjeti me të cilin udhëtonte humbi kontrollin dhe u përplas me trafikndarësen në krahun e majtë të shoferit.

Videoja është siguruar nga gazetari Erjon Skëndaj, i cili sqaroi për BalkanWeb se shoferi fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime.

Në momentin e xhirimit, në vendngjarje kishte mbërritur edhe ambulanca për t’i dhënë ndihmën e parë shoferit, i cili ka parë tmerr me sy.
(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.