Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalzit, makina kthehet përmbys (Video)

Screenshot005

TIRANE-Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar me një mjet tjetër.

Pavarësisht pamjeve të rënda të publikuara nga JOQ dhe shkatërrimit të makinës, për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar në njerëz.

Gjithmonë e më tepër po shtohen aksidentet e rënda ditët e fundit si pasojë e shtimit të fluksit të pushuesëve në vendin tonë.

(d.d/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

  • E dalloj une modelin e makines. Eshte modeli i atyre kelyshave te k….ve qe futen parakalim si te forte kur te tjeret respektojne trafikun ne rradhe. Gjynaf se ka marre ne qafe ate qe vinte perballe ne rruge te vet. Ketyre plehrave jo ti hiqet patenta po ti priten duar e kembe.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.