Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Angli - Panama

RUSI 2018
17:00

Japoni - Senegal

RUSI 2018
20:00

Poloni - Kolumbi


Aksidenti në Kavajë/ Ishin nisur për në Berat, identifikohen viktimat. Pamjet e para (Video)

aksident ok

34-vjeçarja Edlira Pisku dhe vjehrri i saj Xhemil Pisku kanë mbetur të vdekur në një aksident i rëndë mëngjesin e sotëm tek “Mali i Robit” në Kavajë. Mësohet se ata po prisnin në stacion bashkë me djalin 8 vjeç për të shkuar në berat kur janë goditur nga një automjet që drejtohej nga një 30-vjeçare.


8-vjeçari me sa duket është mbrojtur nga nëna e tij dhe ndodhet në spital i plagosur.

aksidenti kavaje 1

Në makinë sipas dëshmive kishte dy persona brenda. “BalkanWeb” ka siguruar pamjet pak minuta pas aksidentit.

aksidenti Kavaje 2

Shkak i këtij aksidenti tragjik mendohet se ka qenë shpejtësia e madhe dhe lagështira në rrugë.

aksident 1

(m.k/BalkanWeb)