Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Alesia Çoku shpallet Miss Shqipëria 2017, njihuni me bukuroshen 18-vjeçare nga Tirana

Shqipëria tashmë ka më të bukurën e saj për vitin 2017.

Miss Shqipëria është zgjedhur Alesia Çoku vajza 16 vjeçare me një bukuri natyrale. Ajo është nga qyteti i Tiranës, brune dhe 181 cm e gjatë.

Ndarja e çmimeve të ‘Miss Albania 2017’ u organizua në qytetin e Tepelenës. Drejtuesit e spektaklit ishin kantautori Kastro Zizo dhe Einxhel Shkira.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 6 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .