Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Alessandra Ambrosio, një ëngjëll në “Parajsë”

BRITANI E MADHE – Para pak kohësh Alessandra Ambrosio ka thënë me shaka se është “gjithmonë me pushime” dhe kjo gjë vjen falë punës së saj si modele, pasi e lejon që të udhëtojë në vende të mrekullueshme shumë shpesh shkruan Daily Mail.

Të enjten, bukuroshja braziliane postoi një foto në Instagram ku pozonte me një bikini shumë të Bora Bora, vend që e quan Parajsë.

Bora Bora është një ishull i vogël në jug të Oqeanit Paqësor, në Polinezinë Franceze. Alessandra Ambrosio ndodhet në këtë vend së bashku me vajzën e saj 8-vjeçare Anja.
(er.cu/BalkanWeb)