Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Alessandra Ambrosio, tregon format e saj nudo për Narcisse

Një set i nxehtë fotografik për Alessandra Ambrosio, e cila përpara aparatit të YuTsai shfaqet nudo.

Modelja braziliane ka treguar format e saj të mrekullueshme me një kanatjere të lagur dhe lojërave me hijet në fotot për revistën Narcisse.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .