Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Andrea Pirlo në New York…shëtitje me të dashurën Valentina

Pak ditë pas lajmit se do të lerë përfundimisht futbollin, Andrea Pirlo i ka lejuar vetes një dalje mondane në New York së bashku me të dashurën Valentina Baldini, nëna e dy binjakëve të porsalindur.
Futbollisti i njohur italian, 38 vjec, ka vendosur të shijojë momente relaksi në shoqërinë e të dashurve të tij në Big Apple, Valentina dhe binjakët Leonardo dhe Tommaso të cilët kanë lindur para pak muajsh.
(da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.