Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Brazil - Kosta Rika

RUSI 2018
17:00

Nigeri - Island

RUSI 2018
20:00

Serbi - Zvicër


Angli, Charlotte imiton mbretëreshën Elisabetta, përshëndetja e parezistueshme e princeshës

CHARLOTE

ANGLI-Edhe pse është vetëm 3 vjeç, e vogla Charlotte duket se i ka idetë e qarta se si të sillet si një princeshë e vogël.
E ka treguar në këtë video, të xhiruar gjatë ‘Sfilatës së flamujve’ (Trooping the Colour), një ceremoni e regjimentit të Commonwealth dhe e British Army, në të cilën ka marrë pjesë edhe Familja Mbretërore Britanike.

Pikërisht gjatë përshëndetjes së Elisabetta, Charlotte ka bërë të njëjtin gjest si mbretëresha me dorën e djathtë, duke bërë për të qeshur mamin Kate.
(da.xha/BalkanWeb)