Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Armina Mevlani nuk përmbahet, shihni si ‘harbohet’ në lokalet e Tiranës (Foto)

u76jyuhn

Armina Mevlani është një nga blogeret më aktive në rrjetet sociale dhe një ndër më të komentuarat.

Armina Mevlani ndan shpesh me ndjekësit foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe komentet janë të shumta qoftë ato pozitive apo edhe negative.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory teksa shfaqet në një nga lokalet e Tiranës duke kërcyer lirshëm me këngët e saj të preferuara në sfond.
Screenshot_18
Screenshot_17
Screenshot_14
dd00d30ffcc18b4243c1041aa63caedd_L
(BalkanWeb)


Komente ( 2 )