Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ashley Graham, provokuese dhe topless për revistën ‘V”

Ashley Gragam ka treguar tërësisht gjoksin zbuluar në disa foto të realizuara së fundmi.

Modelja me forma të bëshme guxon gjithmonë me fotot e saj provokuese ku shpesh here shfaqet edhe topless.

Kete herë Ashley eshte shfaqur e nxehtë në set-in fotografik për revistën “V”.

30 vjeçarja nuk i ka lënë asgjë imagjinatës ku është zhveshur para kamerës dhe duke mbuluar me duar gjoksin e zhveshur.
(da.xha/BalkanWeb)