Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Australi, peshkaqeni ka ngecur në pishinë, gruaja e merr në krahë dhe e lëshon në det

australi gruaja dhe peshkaqeni

AUSTRALI-Kjo video tregon një grua të re, Melissa Hatheier, teksa kap një peshkaqen të vogël, rreth një metër dhe e nxjerr jashtë një pishine shkëmbinjsh në Oak Park të Sydney, në Australi. ‘Nëse do të kishte dhëmbë nuk do ta kisha bërë’, pranon vajza për mediat. Pishina me shkëmbinj e Oak Park është e ndërtuar nga mure guri të cilat e ndajnë nga ujërat e oqeanit.
Kjo i ka dhënë mundësi peshkaqenit të vogël që të kalojë nëpërmjet tyre duke ngecur brenda në pishinë.
(da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.