Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Banorja e tmerruar publikon videon: Ja si po shemben shtëpitë për projektin e Lanës

tirane-shemben-vilat-1

TIRANE- Përveç banorëve në zonën e Shkozës, një tjetër banore që jeton në zonën e “Kodrës së Priftit” ka denoncuar prishjen e banesave për zgjerimin e rrugës.

Në videon e dërguar në adresën e “BalkanWeb” duket momenti kur një fadromë prish një vilë dy katëshe, ndërsa një tjetër pranë saj pothuajse është shembur.

Qytetarja në fjalë shpreh shqetësimin se askush nuk i ka lajmëruar më parë, deri në momentin që fadromat iu shkuan në shtëpi.
tirane-shemben-vilat

tirane-shemben-vilat-1

tirane-shemben-vilat-2

tirane-shemben-vilat-4
Videoja dhe fotot nuk kanë nevojë për shumë koment.

(BalkanWeb)


Komente ( 11 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.