Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Barbara Berlusconi në pritje të fëmijës së katërt

Fëmija i katërt për Barbara Berlusconin, vajzë e parë të Silvio dhe Veronica.

Gjatë pushimeve në plazh, presidentja e Onlus Fondazione Milan tregon format e saj rrumbullake me kostum banjoje, teksa shoku i saj Lorenzo Guerrieri noton me të voglin Leone.

Lajmin e bën të ditur e përjavshmja Chi, e cila do të dalë të mërkurën.

Vetëm nëntë muaj nga lindja e Leones, fëmijës së parë më Guerrierin, Barbara (33 vjec) është sërish shtatzënë.

Në super formë ajo i buzëqesh meshkujve të saj teksa bëjnë banjo shumë pranë bregut.
(da.xha/BalkanWeb)