Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Barça-Juve/ Shikoni se si ‘grinden’ Bonucci e Chiellini për fanellën e Messi-t (Video)

d7225aa558f8d24b0a766cc4b0e7de5a

Juventusi mposhti Barcelonën ditën e djeshme duke e eliminuar nga Champions League. Edhe pse nuk arriti të tregojë veten në ndeshjen me Juventusin, në fund Lionel Messi është bërë protagonisti kryesor në fushë për shkak të fanelës së tij.

Kjo pasi Chiellini dhe Bonucci patën një ‘zënkë’ miqësore se kush duhet të marrë fanellën e tij. Në fund atë privilegj e kishte Bonucci, ndërsa Chiellini mori fanellën e Luis Suarez-it.

“Pata një debat me Chiellini-n se kush do e merrte fanellën e Messi-t dhe në fund isha unë ai që ia mora. Jam shumë i lumtur që mora fanellën e lojtarit më të mirë në botë, por më i lumtur do jetë djali im i vogël,” tha Bonnuci.

(e.f/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .