Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Bashkëpunim me Ed Sheeran, kënga e re e Rita Orës do të publikohet në 26 maj

rita

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, do të publikojë në 26 maj këngën e re, një bashkëpunim me Ed Sheeran.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Rita Ora shprehet se “po ndodh në të vërtetë… Është zyrtare! Your Song, në 26 maj”.

Kënga e re, vjen pas këngës së saj të fundit, të publikuar në vitin 2015 “Body On Me”.

Bashkëpunimi me këngëtarin Ed Sheeran është i pari, ndërsa kënga titullohet “Your Song”.

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )

  • amani o miq gazetar, boll më me kete “me fame nderkombetare”, tani e njohin te gjithe Riten, sikur nuk shkon me kjo “fama” duket si fasulet e ushtrise, mengjes, dreke, darke, mjafton vetem emer mbiemer Rita Ora, eshte boll dhe na kenaq te gjitheve

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .