Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Bella Hadid, me bikini të kuq për Love Magazine

Ajo ka dominuar javën e modës, teksa ka sfiluar për firma të famshme në New York Fashion Week, ndërsa të martën Bella Hadid ka postuar një klip ku shfaqet me bikini të kuqe dhe tregon format e saj seksi. 20 vjecarja duket se e ka realizuar këtë video për kalendarin e LOVE magazine.
(da.xha/BalkanWeb)