Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Berisha denoncon: Treni me plehra të importuara largohet nga porti i Durrësit (Video)

treni me plehra

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në “Facebook”, ndërsa akuzon qeverinë për import plehrash.

Pavarësisht se nuk është shumë e qartë, në video duket një tren mallrash i ngarkuar me mbetje.
“Treni i mbushur me plehra të importuara po largohet nga porti i Durrësit. Ligji për importin e plehrave është rrëzuar nga Presidenti i Republikës, por për kryekumbaren e qeverisë shqiptare ligji i tij është plehu dhe xhepi”, shkruan Berisha në “Facebook”.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 4 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.