Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Berisha flet për pjesëmarrje masive në protestë: Futën Ramën e maxhorancën në bunkerë

33580948_1012700058890901_8208757185077837824_n

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për protestën që zhvilloi sot opozita. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Berisha flet për pjesëmarrje masive, që sipas tij futi kryeministrin dhe mazhorancën në tunele.

“Pjesemarrje masive ne protesten qe futi Ramen dhe mazhorancen ne tunele dhe bunkere! Sb”, shkruan Berisha, ndërsa ka publikuar edhe disa foto nga protesta e stome.

Kujtojmë se përfaqësues të PD-së dhe LSI-së, së bashku me shumë qytetarë iu bashkuan protestës në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, e më pas iu drejtuan Ministrisë së Brendshme, ku kërkuan dorëheqjen e Xhafajt, ndërsa brohërisnin ‘Rama ik’. Në këtë tubim nuk munguan as konfrontimet mes protestuesve dhe policisë.
33418605_1012699788890928_5587841147465629696_n

33503317_1012699878890919_316973250779283456_n

33510415_1012699955557578_3925048050627641344_n

33540356_1012699835557590_9160788298858233856_n

33540549_1012700518890855_6253532954899775488_n

33569192_1012700025557571_964160608230440960_n

33580948_1012700058890901_8208757185077837824_n

33661129_1012699755557598_1667238246255427584_n

33664385_1012699972224243_7664146634636263424_n

33751473_1012699728890934_7637940346218872832_n
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 6 )

 • Qytetari Dixhital ka kohe qe ka rrjedhur e pjerdhur nga trute e kokes,o Sali Ziu mos llap me se ndote dynjane, nuk te pjerdh me askush,iku koha jote o kriminel i ndyre.

 • Keta me duket paguhen o nga LSI o nga PD. Ose publikojne tweet-et e nje te djeguri si Manjani, ose theniet e famshme te Doktor Alzheimer apo te Lulit te Vocerr.

  Pamjet me drone e tregojne qarte se sa jane aktualisht ne proteste. Mos te llogarisim pastaj sa vijne nga rrethet qe jane anetare te partise.

  Cirk majmunesh, jo proteste paqesore.

 • Ha-ha-ha!
  Nuk e ke kuptuar që je tepër, o Pr-Dr Berisha?! Struku diku dhe mos lësho të tilla pufka që i bëjnë freskë pozitës dhe dëmtojnë PD-ën!

 • Pjesmarrje masive thote ky plaku mere, dhe me LSI se mbushet dot , mashtrusa jua dha pushtetin Fatos Nano ne 2005 ne tavoline dhe kujtoni se do e merrni prap .

 • Pse i jepni ze ketij te mbaruari, apo s’keni me ca mbushni faqen?

 • E rrezuan qeverine keta? Se keshtu na thane pardje dhe dje!