Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
6 - 1

Angli - Panama

RUSI 2018
2 - 2

Japoni - Senegal

RUSI 2018
0 - 3

Poloni - Kolumbi


Berisha merr në “mbrojtje” Kryemadhin, sulmon Ramën: Kur s’ju mbyll dot grave gojën me dorë…

edi-rama-mbyll-veshet

TIRANE- Ish-kryeministri i vendit Sali Beirsha ka komentuar përmes një statusi në Facebook, foton e shpërndarë dje në media, ku gjatë seancës maratonë të Kuvendit, kryeministri mbylli veshët për të mos dëgjuar kritikat e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi.

Ndërsa gjesti i Ramës u krahasua me atë të ambasadorit Donald Lu, që një ditë para tij, zgjodhi të mos dëgjojë fjalën e kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, duke vënë kufjet, Berisha thotë se ky veprim është provë e kompleksit që Rama ka me femrat.

“Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! sb”,- shkruan Berisha në Facebook.

(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

  • Mr.Berishe prefesori na shkatrrove gjuhen shqipe.me keto fjale te huja.zoti ju gjykofte be ate jete ty dhe shoket e burose te PPSH

  • edi

    Po ske faj o sale legeni se pasi more ne mbrojtje liken per vjedhje tani po mbron moniken, per monin mos e vrit mendjen se e ka rregulluar fatos nanua me kohe.