Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Besi dhe Xhensila nisen në muaj mjalti, destinacioni magjik që zgjedhin

Xhensilas

TIRANE – Çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i dhanë fund beqarisë më datë 1 shtator të këtij viti, në një ceremoni madhështore të organizuar në Pallatin Presidencial .

4f051125e554cc250a2c3b2632ee5c0a

Ndërkohë dy ceremonitë tjera ishin më private. Menjëherë pas përfundimit të dasmës çifti i njohur u nis në muaj mjalti dhe për këtë kishin zgjedhur një destinacion magjik.

Këtë gjë e ka bërë të ditur edhe vet Xhensila përmes një imazhi të publikuar në InstaStory, ku shfaqet duke bashkë me Besin. Këngëtarja ka postuar një zarf, i cili mban emrin e një resorti luksoz në Maldive, ‘Four Seasons’.

xhes2-1

Mbi të shkruhet edhe çifti i sapoartuar “Mr. & Mrs. Sallaku”Ndërkohë që këngëtares i ka lënë shumë përshtypje edhe shërbimi, pasi atyre u është shërbyer një pjatë, në të cilin shkruhej: “Për zotërinë dhe zonjën Kallaku”.
(er.cu/BalkanWeb)