Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Beyonce, një mami seksi dhe një dekolte shpërthyese që vlen 7 milion klikime

Në qershor ajo solli në jetë binjakët Rumi dhe Sir, por Beyonce, e cila ka edhe një vajzë tjetër Bly Ivy, 5 vjec, nuk humb kohë për të treguar që është në superformë.

Ja tek e shohim në një set fotografik të përmbledhura në një video dhe të postuar në Instagram, ku tregon një dekolte shpërthyese dhe të pasme të mrekullueshme.

Ylli i ‘Lemonade’ duket se nuk ka asnjë qëllim të heqë dorë nga karriera pavarësisht se tani është nënë e tre fëmijëve. Me fotot e reja këngëtarja e pop-it ka arritur më shumë se 7 milion shikime.
(da.xha/BalkanWeb)

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on


Komente ( 2 )