Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Beyonce, tregon dekoltenë e thellë shtatzënë

Beyonce është në muajt e fundit të shtatzënësisë së saj dhe sic shihet dhe nga pamjet ajo ka shtuar shumë në peshë. Mbretëresha e Popit, është fotografuar me një fustan të shkurtën të kuq, shumë dekolte dhe me flokët gërsheta, teksa dilte nga një restorant në shoqërinë e bashkëshortit dhe të miqve të saj.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.