Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Bodybuilder-i i njohur bie në koma prej mbidozës, në shtëpi iu gjetën 20 shishe steroide (FOTO)

Rich Piana

Rich Piana është një prej bodybuilder-ave më popullorë në botë. Por duket se pasioni i tij i është kthyer boomerang dhe në këto momente ai po lufton për të qëndruar gjalle. Piana është në gjendje kome prej disa ditësh, ndërsa policët gjetën në shtëpinë e tij 20 shishe steroide dhe pluhur të bardhë.

46-vjecari u dërgua me urgjencë në spital pasi ishte rrëzuar në banjë. E dashura e tij Chanel u përpoq ta kapte por nuk ia doli prej madhësisë së tij trupore.

Image result for Rich Piana

Personeli i emergjencës shkoi menjeherë në banesën e tij të hënën pasdite dhe mendohet që ai është në gjendje të rëndë prej mbidozës.

E dashura e tij pranoi se ai ka pirë steroide testosteroni për më shumë se 20 vite.

Related image

(BalkanWeb)


Komente ( 2 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .