Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Boksieri Haxhi Krasniqi dhe modelja e njohur drejt altarit?! (Foto)

hejdd3

TIRANE – Çifti i shumë komentuar në media Haxhi Krasniqi dhe Heidi Lushtaku, prej kohësh po shijojnë më së miri lidhjen e tyre. Boksieri dhe modelja e njohur kanë përmendur vitin 2018, si aludim për martesën e tyre.

hejdd4

Në valën e shumë dasmave në show-bizin shqiptar që u organizuan së fundmi, jo shumë larg duket të jetë edhe dasma e çiftit të njohur. Ka qenë bukuroshja Heidi Lushatku ajo e cila ka publikuar një foto në InstaStory, ku shfaqet duke vizatuar mbi një fletë të bardhë.

heidd

Por nuk ishte një punim dosido, kjo pasi ajo po mundohej të vizatonte modelin e fustanes së saj të nusërisë, kështu të paktën shkruan ajo në mbishkrimin e fotos.
(BalkanWeb)