Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Britani e Madhe, dy persona sulmojnë një burrë, por ai është ekspert i arteve marciale (Video)

Untitled-1

BRITANI E MADHE – Një zënkë e thjeshtë në rrugë përfundon keq në Birmingham, Britaninë e Madhe. Dy motorçiklista sulmojnë një person, i cili sapo kishte zbritur nga një makinë.

Dy motorçiklista e kishin nënvlerësuar kundërshtarit, i cili sic shihet dhe në video është një ekspert i arteve marciale. Ai jo vetëm që arrin të mbrohet por i shtrin në tokë.

Gjithçka është filmuar nga syri kureshtar i kalimtarët. Fatmirësiht asnjë nga persona nuk u plagos rëndë. Policia mbërriti në vendngjarje dhe nisi menjëherë hetimet.
(er.cu/BalkanWeb)