Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Çfarë po ndodh në aeroportin e Londrës? Zjarr e tym, njerëzit në panik​ (FOTO)

ANGLI – Shërbimet zjarrfikëse janë alarmuar menjëherë pas përfshirjen nga flakët të një prej godinave në aeroportin Southend.

Nuk dihen ende shkaqet që shkaktuan zjarrin në ndërtesë, megjithatë zëdhënësi i forcave të shpëtimit tha: “Zjarrfikësit shkuan menjëherë në vendngjarje pas thirrjes për një incident në një prej hangarëve të avionëve”.

Forcat e zjarrfikëses kanë arritur të neutralizojnë flakët e mëdha dhe tani në Londër duket vetëm një shtëllungë e madhe tymi.

Në momentin e shpërthimit të zjarrit nuk kishte avionë në hangar.

 (e.f/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.