Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Charlize Theron tregon format trupore në Meksikë

Aktorja e famshme amerikane ka mahnitur të gjithë teksa është parë duke u relaksuar në Ditën e Falenderimeve.

Charlize Theron ka treguar linjat e saj të tonifikuara teksa po pushon në plazhin Los Cabo në Meksisë.

42 vjecarja ndodhet me familjen dhe fëmijët e saj.
(da.xha/BalkanWeb)