Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Çifti kryen marrëdhënie, zhurmat ndërpresin ndeshjen e tenisit (VIDEO)

3F60C68B00000578-0-image-a-9_1492598009098

Një ndeshje tenisi në Florida u ndërpre për shkak të zhurmave të një çifti që bënte dashuri në një apartmanet pranë fushës. Frances Tiaofe dhe Mitchell Krueger po luanin në turneun Sarasota Open kur zhurma u dëgjua gjithandej.

Tiafoe po bënte shërbimin e tij të dytë, kur ngeli i habitur dhe filloi të qeshte. Po ashtu edhe komentuesi i ndeshjes Mike Cation tha: “Vazhdon të dëgjohet. Ende vazhdon”.

Cation tha se reagimi i lojtaritTiafoe ishte një nga gjërat më qesharake që kishte parë. Ekzistojnë dhe spekulimet se zhurma mund të jetë hapur në ndonjë video pornografike në celular.

(BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.