Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Demi Rose, tregon format bombastike në Cape Verde

Ajo njihet botërisht për format e saj seksi dhe Demi Rose ka treguar në një plazh në Cape Verde, edhe një herë që është një yll.

22 vjeçarja është shfaqur e mrekullueshme me bikini duke treguar gjoksin e saj dhe të pasmet bombastike.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.