Ajo njihet botërisht për format e saj seksi dhe Demi Rose ka treguar në një plazh në Cape Verde, edhe një herë që është një yll.

22 vjeçarja është shfaqur e mrekullueshme me bikini duke treguar gjoksin e saj dhe të pasmet bombastike.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: