Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dëshironte foto artistike duke u djegur fustani, nusja rrezikon jetën (Video)

KINE – Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar nje set fotosh artistike, por kjo gjë për pak i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur me 16 maj në provincën Fujia, Kinë dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale e shumë njerëz janë shqetësuar për këtë gjë.

Nusja shihet duke pozuar pranë liqenit Fuzhou dhe një asistent i vë zjarrin fustanit. Në këto momentet fotografi Zheng, bën shkrepjet e kërkuara. Zjarri vazhdon që të djegë fustanin dhe flakët arrijnë deri tek shpina e nuses. Këtë ide nusja e kishte parë në internet dhe i kishte pëlqyer shumë.

Ajo thotë se më herët ata kishin bërë disa kërkime se sa kohë do t’i duhej fustanit që të digjej dhe nëse do të ishte e nevojshme që kryhej seti fotografik.

(er.cu/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .